Jeszcze zanim tanecznym krokiem wkroczycie w rok 2017, obejrzyjcie najnowszy film ekipy Battlestate Games podsumowujący wszystkie wydarzenia związane z postępem prac nad Escape from Tarkov.

Od prac nad broniami, jakie dostępne będą w tym tytule, poprzez animacje postaci, interakcje z otoczeniem, AI przeciwników, zmienne warunki pogodowe, aż po lokacje jakie odwiedzą gracze – to wszystko zobaczycie w tym osiemnasto-minutowym filmie.

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to ekipa Escape from Tarkov planuje dodać stworzyć ponad 10 lokacji rajdowych, jedną olbrzymią lokację „Free Roam” oraz dwie lokacje dla trybu Areny. na ten moment trwają prace nad centrum miasta Tarkov, w którym znajdzie się olbrzymi hotel i 12-piętrowe centrum biznesowe – oba te miejsca będzie można zwiedzać wewnątrz.

Już niedługo rozpocząć się maja pierwsze beta testy, ale zanim to nastąpi twórcy nadal pracują nad optymalizacją wydajności gry, poprawkami błędów oraz najnowszym systemem walczącym z graczami wykorzystującymi oprogramowanie oszukujące, czyli tzw. anti-cheat.

Lasy kolejna lokacją w Escape from Tarkov

Jak widać wiele się dzieje w ostatnim czasie w ekipie Escape from Tarkov i gra ta z pewnością prezentuje się coraz lepiej.

Mimo nadal aktywnego NDA, czyli zakazu rozmów o Alpha testach tej gry, niektóre z osób uzyskały zgodą na nagrywanie materiałów. Jeśli więc interesuje Was ten tytuł, to z pewnością znajdziecie mnóstwo materiałów prezentujących rozgrywkę. I musze powiedzieć jedno – nie wygląda to źle…

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Bryl4nt

pogralbym ale troche za drogo 🙁 zapowiada sie swietnie jak dla mnie…oczekiwania na bete ciag dalszy 😉