Od kilku miesięcy wiadomo, że kolejne koreańskie MMO – długo wyczekiwane Bless, które tworzone jest przez studio NeoWiz, doczeka się premiery w Europie i wydawcą tej gry została firma Aeria Games.

Jeśli chcecie mieć wpływ na kształt tej gry w naszym regionie, a mieliście szansę zagrać w koreańską wersję Bless, to ekipa z Aeria Games chciałaby usłyszeć Waszą opinię na temat tej gry. Pamiętajcie – jeśli graliście w Bless i nie podzielicie się swoją opinią o tej grze, to po jej premierze nie możecie marudzić, że coś jest nie tak, jak myśleliście, że będzie 😉

2016-0729_bless_aeria-games

Bless osadzone zostało w średniowiecznym klimacie z elementami fantasy takimi jak magia, smoki i różnorodni przeciwnicy. Bless to naprawdę piękny i wielgachny świat, który stworzony został dzięki Unreal Engine 3, do tego dziesięć ras do wyboru oraz rewelacyjna animacja postaci. Same oblężenia zamków też zapowiadają się bardzo interesująco gdyż atakować będzie można jednocześnie z ziemi, powietrza i lądu. Co ciekawe muzykę do tej gry tworzy Hans Zimmer, kompozytor znany z ponad 150 filmów, między innymi takich jak trylogia Batmana, czy Król Lew.

3 KOMENTARZE

  1. A można gdzieś tam wyrazić swoją opinię na temat firmy, a nie gry? By wzięli się za coś do czego się nadają, a nie biorą się za chwilę kolejne MMO?

  2. Problem jest taki że Bless juz ma problemy w Korei a do tego taki wydawca na zachód. Echh nieciekawie sie to zapowiada.

Comments are closed.