Do premiery No Man’s Sky zostało niecałe dwa tygodnie i jak się można było spodziewać, gra ta przyciąga coraz większa uwagę.

Oczywiście gra ta ma tak bardzo oddanych fanów, że gotowi są wydać olbrzymią sumę pieniędzy aby tylko móc zagrać wcześniej.

Wygląda na to, że na e-Bay pojawiły się wczesne, i do tego fałszywe kopie tej jednej z najbardziej oczekiwanych gier. To co jest jednak najbardziej zaskakujące to fakt, że ktoś zdecydował się na zakup tej kopii i zapłacił za nią 2.000$!

no_mans_sky_ebay-4

Co ciekawe to ten egzemplarz gry nie jest nawet zaplombowany, a do tego ulotka widoczna na zdjęciu, zawiera pierwotną datę premiery tej gry – 21 czerwiec 2016. Oczywiście jest możliwe, że ta kopia No Man’s Sky jest oryginalna i wszystkie egzemplarze będą wyglądać w ten sposób – kto wie. Ale nawet jeśli jest to prawdziwy egzemplarz gry, to czy zapłacilibyście za niego więcej niż cena ustanowiona przez studio Hello Games?

no_mans_sky_ebay-3

No więc, jeśli jesteście aż tak niecierpliwi i chcielibyście zagrać w tą grę wcześniej, to ostrzegam Was przed zakupem wcześniejszych kopii tej gry, jakie mogą się pojawić przed jej premierą. A to, że się pojawią jest więcej jak pewne, skoro komuś udało się sprzedać taki niepewny egzemplarz, aż za takie pieniądze…

5 KOMENTARZE

  1. To teraz niech ten „szczęśliwy” kupiec podzieli się jakimiś materiałami z rozgrywki na YT 😉 😀

    • Jest duża szansa, że jest to albo zaplanowana kaczka przez producentów albo producenci sami kupili chcąc ustalić, gdzie przeciek się pojawił.

      • Bo ja wiem … możliwe i że tak zrobili. A może po prostu gdzieś jedna z kopii wyszła bokiem. W każdym razie widziałem pierwsze 26 minut z gry i gra robi ogromne wrażenie – ten ogrom świata, dźwięki, mechanika, muzyka!! Można by wymieniać bez końca.

Comments are closed.