Nie od dziś wiadomo, że prawdziwy bohater musi mieć odpowiedni ekwipunek, aby móc toczyć niekończące się walki ze swoimi przeciwnikami. Nie inaczej będzie też w Revelation Online.

Jeśli jesteście fanami tej gry, to już niedługo rozpoczniecie pogoń za odpowiednim ekwipunkiem dla Waszej postaci, wliczając w to różnego rodzaju ubiory dające ochronę, jak i broń. Zanim to jednak nastąpi, warto dowiedzieć się o kilku szczegółach dotyczących tego aspektu. Wiedza dać Wam może przewagę nad innymi 🙂

Istnieje kilka typów sprzętu w Revelation Online i każdy z nich jest odpowiedni dla danej klasy. Swordmage i Spiritshaper nosić będą rzeczy zrobione z tkanin, Gunslinger i Okultysta wolą skórę, a Vanguard i Blademaster wybierze płytę. Podobnie jest w przypadku broni. Dla przykładu Spiritshaper posługuje się magicznymi dzwonkami, a tylko Gunslinger może używać snajperki.

Oto jak wyglądać będą walki PvP w Revelation Online

Kolejnym ważnym elementem związanym z ekwipunkiem w Revelation Online są jego poziomy, które to oznaczone zostały kolorami. Od najsłabszego do najmocniejszego: szary, zielony, niebieski, fiolet, złoto. I teraz sie pewne zastanawiacie w jaki sposób będziecie mogli je zdobyć? Jest to bardzo proste:

  • zielone elementy macie szansę otrzymać zabijając przeciwników w otwartym świecie, jak i w instancjach;
  • niebieskie elementy otrzymuje się jako nagrodę za ukończenie niektórych misji;
  • fioletowe można zdobyć zabijając bossy i to zarówno w strefie otwartej, jak i w instancjach, oraz można je zakupić w miastach w zamian za reputację i punkty honoru.

Najcenniejszy jednak sprzęt został oznaczony przez twórców kolorem złotym i można go zdobyć wydając punkty honoru lub też zdobywając reputację. Pierwszy set złotego ekwipunku możecie zdobyć już na poziomie 37 kończąc główną linię questów oraz zbierając odpowiednie surowce potrzebne do jego wytworzenia. Co ciekawe to przedmioty z tego poziomu możecie ulepszać, zwiększając ich poziom i zachowując dodatkowe bonusy. Do ulepszenia złotych przedmiotów możecie wykorzystać przedmioty z niższych poziomów, więc nie pozbywajcie sie ich aż tak szybko.

201610_ro_gear-1

Postacie w Revelation Online mają 5 głównych statystyk (siła, wytrzymałość, energia, zwinności i intelekt) oraz 33 drugorzędnych w skład których wchodzą takie jak: szansa na obrażenia krytyczne, na uniknięcie ataków, odporność i inne. Przedmioty wytwarzane przez graczy otrzymują od 1 do 3 statystyk, a do tego bonus jest przypadkowy. Tworząc element na poziomie zielonym i wykorzystując surowce do tego potrzebne, będziecie mogli zmienić statystyki tyle razy ile chcecie, aż uzyskacie zadowalający Was wynik.

Jeśli chodzi o ekwipunek, jaki znajdziecie w świecie Nuanor, to może on posiadać różnego rodzaju statystyki, dlatego też bardzo ważne będzie aby go odpowiednio dopasować do Waszej klasy oraz rodzaju rozgrywki jaki preferujecie.

 No to co – szykujecie się już na podbój Nuanor?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.