Studio Battlestate Games zaprezentowało kilka dni temu prace koncepcyjne oraz zdjęcia z nowej lokacji, jaka w niedługim czasie trafi do Escape from Tarkov – Wybrzeże (Shoreline).

Wybrzeże będzie wiele większą lokacją w porównaniu do innych stref Trakova, z urozmaiconymi krajobrazami oraz wieloma obiektami. Na jej terenie znaleźć się mają pola uprawne, opuszczona wioska, luksusowe domki wypoczynkowe, linia brzegowa z portem żaglowym, stacja meteorologiczna, stacja przekaźnikowa oraz wiele innych interesujących miejsc. Puntem centralnym będzie duży kompleks uzdrowiskowy „Azure Coast”, składający się z kilku budynków z własna elektrownią wodną.

Główne wejście do tej lokacji zlokalizowane będzie obok punktu kontrolnego Rosyjskich Sił Zbrojnych przy wejściu do portu.

Jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł, to wystarczy zakupić jeden z pakietów umożliwiających dostęp do Alpha testów – podpowiem Wam, że nie jest to ten najtańszy… Beta testy Escape from Tarkov zapowiedziane zostały na lato 2017.