Dzięki Kickstarter studiu Novaquark udało się zebrać fundusze potrzebne na stworzenie innowacyjnego MMORPG, którego świat zbudowany zostanie z wokseli – Dual Universe.

To jednak nie koniec zbierania funduszy na ten projekt, bo osoby nim zainteresowane nadal mogą go wesprzeć za pośrednictwem strony. W zeszłym tygodniu udało się przekroczyć barierę 650.000 Euro, a to oznacza, że w grze pojawią się konstrukcje typowo bojowe takie jak wieżyczki, osłony i inne elementy. Jeśli fanom uda się osiągnąć kolejny dodatkowy cel – 725.000 Euro, to twórcy gry obiecują, że gracze otrzymają dostęp do systemu Bounty, czyli nagród za zabicie konkretnych postaci.

Studio Novaquark zamieściło także krótki film podsumowujący wykonane w kwietniu prace, z którego możemy się dowiedzieć, że już na obecnym etapie produkcji Dual Universe ma wszystkie elementy umożliwiające start oraz lądowanie na planetach. Na filmie tym możemy także zobaczyć podstawy rzemiosła oraz lodową planetę wykonaną z wokseli, a to oznacza, że gracze będą mogli zmieniać jej wygląd.

Pokaz wokselowej technologii Dual Universe

Nadal jesteście zainteresowani tym powstającym MMORPG w klimacie sci-fi?

 

1 KOMENTARZ

  1. Podoba mi się koncepcja, tylko ciekawe ilu graczy będzie się mogło bawić na jednym serwerze?
    Mam nadzieje że panowie dobrze ogarną temacik i można będzie budować w przestrzeni kosmicznej stacje.
    Kto buduje ze mną gwiazdę śmierci ??? xD

Comments are closed.