Kolejne spokojne i produktywne dni dla ekipy Project Genom. Studio Neuronhaze przedstawiło listę kolejnych zmian i usprawnień, nad którymi trwały prace przez ostatnie dwa tygodnie.

Niestety, nadal nie wiadomo kiedy zmiany ta trafią na serwery gry, ale zgodnie ze słowami twórców, maja oni nadzieję zakończyć wszystkie prace jeszcze w czerwcu. To chyba dobra wiadomość dla fanów tego MMORPG w klimacie sci-fi i z elementami sandboxu?

No więc nad czym pracowano przez ostatnie dwa tygodnie? Znacznie ulepszono modele postaci, wliczając w to animacje dla modeli żeńskich. Dodano także dodatkowe opcje personalizacji postaci i opracowano nowe modele pancerzy z wyższego poziomu.

Dodatkowo powiększono świat Avalon dodając w północnej jego części nowy śnieżny biom, który ma wielkość około 15 km 2. Gracze znajdą tam zamarznięte jeziora, roślinność pokrytą śniegiem oraz unikalne surowce służące do rzemiosła. Oprócz tego skończono ulepszanie modeli związanych z ruchomymi bazami bandytów, a także zaczęto wprowadzać misje w rejonie bogatym  w arcanium – wejście do zakażonego kopca kopaczy ma być głównym punktem tej lokacji.

Warto dodać także, że prawie zakończono prace nad dodatkowymi dialogami dla postaci NPC i po wprowadzeniu tych zmian na serwery, gracze będą mogli usłyszeć ponad 150 rozmówek „o niczym”.

Zapowiada się fajnie, ale jeszcze fajniej by było, gdyby zmiany te w końcu trafiły na serwery Project Genom. Na razie pozostaje nam czekać, a tymczasem możecie obejrzeć zdjęcia prezentujące opisane wyżej zmiany.