Na 5 lipca zapowiedziano pierwszą, olbrzymią aktualizację do Secret World Legends i wygląda na to, że wprowadzi ona wiele, jakże potrzebnych zmian, a także doda kilka nowości.

Zacznijmy od zmian, bo z nich z pewnością ucieszy się wielu graczy, szczególnie tych nie do końca zadowolonych z wprowadzonego przez studio Funcom modelu biznesowego. Po aktualizacji. użytkownicy Secret World Legends, którzy wcześniej nie posiadali konta w The Secret World, będą mieć znacznie łatwiejszy dostęp do kolejnych kart broni. Odblokowanie broni  odblokuje jednocześnie obie karty: zarówno ta od umiejętności aktywnych, jak i pasywnych. Oprócz tego koszt odblokowania pierwszej broni – nie licząc tych, które otrzymało się przy wyborze postaci, zostanie znacznie zmniejszony.

Inne istotne zmiany obejmują zwiększenie ilości miejsca w startowym plecaku z 25 na 35 slotów, a także wzrost w ilości zarabianych punktów AP i SP po osiągnięciu poziomu 50. Zmniejszony zostanie także koszt kolejnych poziomów Sprint, a umieszczanie w przedmiotach Glyphów będzie darmowe. Warto wspomnieć także o zmianach w ograniczeniach z wymianą przedmiotów pomiędzy graczami. Od 5 lipca gracze F2P będą mogli korzystać z wymiany z graczami po osiągnięciu poziomu 15, natomiast osoby mające opłaconą subskrypcję będą mieć dostęp do tej funkcji począwszy od poziomu 1.

Osoby lubiące wyprawy do instancji grupowych, także ucieszą się ze zmian, jakie trafia do gry już w najbliższą środę. Zwiększona zostanie szansa na otrzymanie przedmiotu na poziomie Extraordinary, z jednym gwarantowanym dziennie. Gracze otrzymają także punkty XP jeśli zdecydują się na ponowną wyprawę do tej samej instancji.

Ale to nie koniec, bo tego samego dnia w Secret World Legends pojawią się instancje grupowe Elite, które dostępne będą przez narzędzie do szukania grupy. Instancje te przeznaczone są dla graczy na poziomie 50 i wybrać oni będą mogli jeden z 10 poziomów trudności. Instancje te przeznaczone są dla grup 5 osobowych i jednym z wymogów będzie posiadanie klas tworzących „świętą trójcę”, czyli lekarz, tank i dps.

Także i bonusy wynikające ze statusu Patrona, czyli z posiadania opłaconej subskrypcji, zostaną znacznie ulepszone. Patroni będą zarabiać więcej Marks of Favor, podwójne punkty AP i SP, a teleportacja za pomocą Anima będzie darmowa pomiędzy wszystkimi strefami.

A jeśli chodzi o rekompensatę za wcześniejszy, nieco nieudany start gry (chodzi tutaj o jej wyłączenie w niedzielę), to gracze otrzymają 25 AP i SP, 10.000 Marks of Favor, 4.000 Anima Shards oraz 1 niebieski boost do talizmanu.

I jak Wam się podobają te zmiany?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.