W zeszłym tygodniu, główny projektant Secret World Legends – Chris Meredith, zamieścił na forum nieco nieformalny list skierowany do społeczności tej gry, w którym omówił nadciągające nowości. A raczej jedną konkretną: nowy scenariusz.

Okazuje się, że twórcy tego horrorowatego MMO mają w planach dodanie zupełnie nowego scenariusza, opartego na obronie przed kolejnymi falami coraz mocniejszych przeciwników: „Okultystyczna Obrona„. Pierwszy z nich związany będzie ze Stonehenge.

Ní neart go cur le chéile!

We współpracy z Druidami z Avalon, Rada Wenecji z góry dziękuje za Twoją pomoc w symulacji potencjalnej katastrofy okultystycznej.

Twoim celem jest powstrzymanie fal symulowanych wrogów od destabilizacji okultystycznego skupienia i zniszczenia Stonehege. To niebezpieczne zadanie, dlatego też zabierzcie przyjaciół!

Okultystyczna Obrona jest przeznaczona do grania solo lub w duecie i może być skalowana praktycznie w nieskończoność.

Od osób, które miały szansę testować ten scenariusz wiemy, że składać się on będzie z 15 poziomów, każdy będzie miał dwie części złożone z kilkunastu fal przeciwników. Po pokonaniu danego poziomu, gracze uzyskają do niego stały dostęp, bez konieczności wykonywania wcześniejszych wyzwań.

Więcej informacji na ten temat mieliśmy usłyszeć w tym tygodniu, jednakże z powodu zbliżającego się huraganu Florence i związaną z tym przymusową ewakuacją biura w Karolinie Północnej, szczegóły poznamy pewnie dopiero za kilka dni.

Całe szczęście, że studio Funcom umie robić dobrą monę do złej gry, bo z tej „okazji” gracze mogą skorzystać z huraganowych promocji, które to dostępne będą do czasu ponownego otworzenia biura.

Poprzedni artykułAktualizacja #21 do PUBG już dostępna: tryb treningowy, Tukshai, MK47 Mutant i wiele innych rzeczy
Następny artykułZ1 Battle Royale testuje dynamiczne dobieranie graczy, zmienia cechy broni