Gracze Secret World Legends mogą zbierać siły i szykować się na rajdy. Funcom dodał dzisiaj do gry pierwszą instancję rajdową oraz Megabossy.

Lokacja Manhattan Exclusion, znana jako New York Raid, jest od dzisiaj dostępna dla graczy szukających większych wyzwań w tym darmowym MMO.  Aby umożliwić wszystkim użytkownikom Secret World Legends zapoznanie się z tą ciekawą historią, rajd ten udostępniony został na wielu poziomach trudności, tak aby wszyscy mieli szansę go ukończyć. W nagrodę za pokonanie Unuterrable Lurker, gracze otrzymać mogą nowego peta, strój, a także specjalne bronie i talizmany z nowymi efektami. Jedynym wymogiem, aby móc wziąć udział w tym rajdzie, jest poziom 50 postaci.

Dodatkowo do gry zawitały także Leża Magbossów, czyli specjalne rajdy 40-osobowe na bossy, które przywoływane są w specjalnej wersji Agartha. Aby móc jednak przywołać te Megabossy, potrzebny jest specjalny przedmiot, jaki otrzymuje się za pokonanie bossów znajdujących się w strefach otwartych na wyspie Solomona, Egipcie i Transylvanii.  Kiedy gracz zdobędzie ten przedmiot, może udać się do Agartha i otworzyć portal do Leża Megabossów. W tym momencie, jego grupa jest automatycznie teleportowana do lokacji, potem członkowie jego gildii znajdujący się w okolicy portalu, a następnie rajd staje się publiczny i każdy chętny może do niego dołączyć. Gdy do lokacji wejdzie 40 osób, zaczyna się walka.

Nowości te zapowiedziane zostały przez studio Funcom już jakiś czas temu. Po małym poślizgu – Megabossy miały być udostępnione już w sierpniu, te długo wyczekiwane przez wielu graczy funkcje w końcu zawitały do Secret World Legends. Do końca roku, do gry dodane zostaną jeszcze kolejne części Tokio, a także eventy Halloweenowe i zimowe.

A ja chciałabym się dowiedzieć, jak dużo osób gra w Secret World Legends w porównaniu do The Secret World.