Daw tygodnie temu Ubisoft zapowiedział kolejną, olbrzymią aktualizację do The Division, która wprowadzi szereg nowości, a do tego udostępniona zostanie wszystkim graczom już za darmo tej jesieni.

Wraz z aktualizacją 1.8 – Odporność, mapa Manhattanu powiększona zostanie o nowy obszar – Nabrzeża West Side, a także dodany zostanie tryb Oporu, gdzie gracze będą stawiać czoła kolejnym falom coraz mocniejszych przeciwników. Nie zabraknie także nowości dla fanów walk PvP i do The Division zawita tryb Potyczka, w którym do walki na specjalne zaprojektowanych arenach, staną dwie czteroosobowe drużyny.

Przyjrzyjmy się nieco bliżej Nabrzeżom West Side, które to położone będą na zablokowanym obecnie obszarze Nowego Jorku, na północ od Obozu Hudson. Nowa mapa ma być tak duża, że twórcy zdecydowali się podzielić ją na strefę północną oraz południową. Znajdzie się na niej także i nowe centrum operacyjne – Obóz Clinton, w którym to agenci do dyspozycji będą mieć skład amunicji, punkt rekalibracji, dostawców broni oraz wyposażenia.

Jeśli chodzi o samą fabułę związaną z Nabrzeżem West Side, to po raz pierwszy gracze będą mieli do czynienia ze współpracującymi ze sobą wrogimi frakcjami. Zarówno LMB, jak i Rikersji, Czyściciele oraz Bojówkarze z niewiadomych przyczyn zjednoczą się w swoich działaniach i jeszcze bardziej zagrażać będą miastu. Zgodnie z zapowiedzią twórców, wraz z nowym obszarem zintegrowany zostanie nowy generator AI, dzięki czemu walki z wrogimi frakcjami będą jeszcze bardziej angażujące. Oprócz tego gracze znajdą na tym obszarze także i nowe misje poboczne oraz specjalne zadania, które można ukończyć tylko w  danym przedziale czasowym.

Jak widać, zapowiada się naprawdę dobra aktualizacja, więc nie ma co się dziwić, że Ubisoft jak może stara się ponownie przyciągnąć graczy do The Division.

Już w czwartek o godzinie 19:00 czasu polskiego, rozpocznie się darmowy weekend z The Division na PC. Wszyscy gracze otrzymają pełen dostęp do podstawowej zawartości gry. Promocja ta potrwa do 17 września do godziny 22:00.

Pozytywnie zaskoczona The Division

A jeśli zastanawiacie się nad kupnem The Division, to w związku z darmowym weekendem pojawić się maja także i atrakcyjne zniżki na ten tytuł. Warto dodać, że osoby które zdecydują się na zakup gry podczas darmowego weekendu, będą mogli zatrzymać postęp swoich postaci.

Zagracie?

Poprzedni artykułFortnite wprowadza tryb Battle Royale
Następny artykułBlack Desert Online dodaje serwer PvP, uruchamia festiwal piwa
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vuko4000

Ta gra jest mega dobra ale tylko na PS4. Na Pc nie ma tego gameplay. PS4 -Vuko4000 i gramy.

Pikiel

Na PC tez sie zajebiscie gra. Moc, energia… andrenalina 😀