Halloweeen zbliża się wielkimi krokami i już w przyszłym tygodniu zawita do Black Desert Online!

Zgodnie z zapowiedzią tegoroczny event zainspirowany został przygodami Alicji w Krainie Czarów, więc gracze zobaczą wiele kart, dziwnych strojów, króliki w surdutach, kapelusze i inne dziwadła. No i oczywiście krwisty księżyc, strachy oraz dynie. Mnóstwo dyni, bo akurat niej nie może zabraknąć w trakcie Halloween.

Począwszy od przyszłego tygodnia, na niebie w Black Desert Online pojawi się niesamowity krwisty księżyc, a do tego latarnie z dyń oświetla ulice miast. Event Halloween rozpocznie się kiedy Biała Czarwonica poprosi ich o zniszczenie Czarnej Czarownicy. Z dziennych misji gracze zdobywać będą specjalne przedmioty związane z tym wydarzeniem. Miasta takie jak Velia, Heidel, Valencia i Calpheon otrzymają nowy wystrój nawiązujący do atmosfery Halloween. Nowością w tym roku jest motyw Alicji w Krainie Czarów, a wraz z nim takie przedmioty jak na przykład słynne meble herbaciane Szalonego Kapelusznika.

Oj tak, będzie na co wydawać pieniądze, bo oprócz tego Kakao Games EU obiecuje także nowe pety, maski oraz artykuły kosmetyczne i to nie tylko dla gracza, ale także i dla wierzchowców.

Zresztą sami obejrzyjcie zwiastun tego wydarzenia i powiedzcie jak Wam się to podoba. I nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, jakby na tym zwiastunie gra wyglądała nieco ładniej niż zazwyczaj? Czyżbyśmy oglądali pierwsze, zapowiedziane jakiś czas temu, ulepszenia graficzne w Black Desert Online?

Poprzedni artykułCoraz goręcej w Conan Exiles
Następny artykułGTA Online wprowadza nowe tryby i wyścigi z transformacją
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dieselowski

Ja mam wrażenie, że ta grafika powoli jest wprowadzana, bo ostatnio gra prezentuje się jakoś lepiej, no i widać po kolorach, przynajmniej u mnie, że oddziałują inaczej.

Ew to prywatny serwer coś kombinuje 😀