Chociaż darmowy tryb Battle Royale w Fortnite został udostępniony dopiero kilka dni temu, to liczba siedmiu milionów graczy świadczy o tym, że spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem.

Niestety, jak to zwykle bywa, wraz z graczami nastawionymi na uczciwą rozgrywkę, pojawili się także i Ci, którzy uwielbiają oszukiwać w tego typu grach. Nie martwcie się jednak, zgodnie z najnowszą informacją, studio Epic Games aktywnie z nimi walczy, utrudniając życie autorom takowych programów, jak i ulepszając silnik Unreal.

Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie lubi grać z oszustami. Ani ja, ani wy. Nikt.

Na początek zaznaczę, że zwalczanie oszustów w Fortnite należy do najważniejszych celów firmy Epic Games. Nieustannie pracujemy nad utrudnianiem życia zarówno oszustom, jak i autorom programów do oszukiwania. Ciągle dokonujemy postępów i sprawdzamy wszelkie drogi do trwałego wykluczenia oszustów z gry w Fortnite: Battle Royale oraz z ekosystemu Epica. Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat naszych zabezpieczeń, ale bądźcie pewni, że wprowadzamy nowe narzędzia i będziemy robić to dalej. Zbanowaliśmy już tysiące oszustów i nie zamierzamy na tym poprzestać!

Kolejnym etapem związanym po części z walką z oszustami, ale i także nagradzaniem graczy, ma być wprowadzenie do Fortnite Battle Royale postępów konta.

W ciągu najbliższych tygodni wprowadzimy również postępy konta. Oznacza to, że będziecie otrzymywać nagrody w miarę jak gracie. I nie jest to tylko zabawa, lecz również pomoc w zwalczaniu oszustów-amatorów. Mamy nadzieję, że możliwość wykluczenia ich z gry i utraty postępów, zmniejszy ich chęci pójścia na skróty!

Pamiętajcie, że w przypadku gdy na swej drodze w Fortnite Battle Royale spotkacie oszusta, to możecie go zgłosić wykorzystując ten formularz. Najlepiej jeśli dołączycie zdjęcie lub link do materiału filmowego.

Musze wspomnieć także o dzisiejszej aktualizacji, bo chociaż związana była głównie z trybem PvE w Fortnite, to wprowadziła także kilka ciekawych zmian oraz poprawek dla trybu Battle Royale:

  • Gracze mogą teraz podnosić przedmioty przez otwarte okna i inne otwory;
  • Usunięto błąd powodujący pojawianie się i znikanie tekstur z pewnej odległości;
  • Wskaźnik odrodzenia jest teraz widoczny w interfejsie całej drużyny;
    • Podczas odradzenia jest teraz widoczny duży wskaźnik postępów;
  • Komunikat o śmierci teraz poprawnie pokazuje kolor towarzyszy z drużyny;
  • Poprawiono wygląd przedmiotów założonych w ekwipunku;
  • Przyciski Kontynuuj/Cofnij na ekranach śmierci i zwycięstwa nazywają się teraz „Powrót do lobby”.

A wracając do postępu kont, to jakie nagrody chcielibyście zdobywać w ten sposób?

Jeśli o mnie chodzi, to fajnie by było, gdyby Epic Games dał możliwość zdobywania nie tylko strojów dla postaci, ale i innych bohaterów. Na przykład takich, którzy trafili dzisiaj do trybu PvE…

Poprzedni artykułWarframe: Plains of Eidolon z nowym zwiastunem
Następny artykułPUBG i inne gry na Unreal skorzystają z ulepszeń do Fortnite Battle Royale
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Ja bym chciała żeby można było stworzyć własnego bohatera do trybu battle royale, nawet wykorzystując juz istniejące twarze sylwetki i fryzury postaci. Nagrodami mogłyby być ubrania i kolory lub inne narzędzia do customizacji.

Drake84pl

Podejrzewam że wcześniej czy później dodadzą taką możliwość, tym bardziej że takie „kosmetyki” będą idealnymi wnętrznościami dla Lam i nagród za wygrane w FBR.

Joe Rachitynowy

Wielkim fanem BR nie jestem ale progresja powinna być. Naturalnie nie kosmetyka. Wiec może rangi i sezony? W ten posób na koniec dostawali by ludzie nagrody w zależności od ich osiągnięć.