O Life is Feudal: MMO, sieciowym RPG na olbrzymią skalę, osadzonym w bardzo realistycznym świecie symulującym średniowiecze, wspominałam już na swojej stronie. I mam dla Was poniekąd dobrą wiadomość.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, otwarte beta testy Life is Feudel: MMO rozpoczną się już 17 listopada na platformie Steam.

Jest jednak małe ale… Mimo iż twórcy nazywają fazę tę „open beta” to tak naprawdę, nie każdy zainteresowany będzie mógł zalogować się do gry. Aby móc to zrobić, trzeba będzie zakupić jeden z pakietów założycielskich, z których najtańszy kosztuje 180 PLN, lub też być posiadaczem Life is Feudal: Your Own.

Czym dokładnie jest Life is Feudal: MMO? Ma ma być to symulacja życia w epoce średniowiecze, ale w przeciwieństwie do innych gier MMORPG, nie ma tutaj wyraźnie zarysowanej fabuły. To od użytkowników zależeć będzie, czy będą ze sobą współpracować w pozyskiwaniu surowców, tworzeniu narzędzi i w pełni funkcjonalnego społeczeństwa feudalnego w tym bezwzględnym świecie. Gracze mogą znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie przyjmując rolę wasala, rycerza, rolnika, a nawet członka rodu królewskiego, o ile ich gildia stworzy i rozwinie swoją społeczność.

Ekipa Life is Feudal: MMO planuje, że gra ta pozostanie we wczesnym dostępie na Steam przez okres 2-3 miesięcy, po czym po wprowadzeniu specjalnych wysp startowych, każdy chętny będzie mógł przetestować rozgrywkę za darmo.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale zapowiada poprawki w mechanice strzelania
Następny artykułSukces Polaka na H1Z1 Invitational!!!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
tiomor

!!!!!
Już ostrze łopatę, żeby przez kilka godzin wyrównywać teren pod chatkę :>