Wieżowiec Orochi jest miejscem, gdzie zakończy się historia związana z Tokio w Secret World Legends.

Tyle, że studio Funcom zapowiedziało wprowadzenie pewnych zmian w porównaniu do oryginalnej wersji. Oznacza to, że nawet jeśli wydaje się iż znacie tę historię z The Secret World, to może się okazać, że twórcy przygotowali dla Was parę niespodzianek.

W trakcie ostatniego livestreama poświęconego nadchodzącej aktualizacji do tego darmowego MMO, devsi nie za bardzo chcieli zdradzić jakie niespodzianki przygotowali dla graczy. Wiadomo natomiast, że fabuła ułożona jest piętrami, a więc każde z nich musi zostać ukończone, aby móc wejść wyżej. Po tym gdy ukończona zostania misja fabularna, gracze będą mieli już dowolność w wyborze pięter w razie gdyby zdecydowali się na powtórki. W nagrodę za skończenie fabuły gracze Secret World Legends otrzymają nową, wspólną dla wszystkich klas, umiejętność ultimate. Co ciekawe, to w czasie jej używania, za graczem pokazywać się będą skrzydła, których wygląd zależeć będzie od dokonanych wyborów w trakcie fabuły. Oprócz tego Funcom planuje wprowadzić emotkę pozwalającą rozkładać te skrzydła, a także skórki do wyglądu, które będzie można zakupić za Aurum.

Wraz z Wieżowcem Orochi w grze pojawią się także nowe bossy rajdowe w Kaidan, megaboss w Agartha, sygnety na nadgarstki modyfikujące umiejętności ultimate, a także nowa skrzynka za Aurum. Jeśli chodzi o event Halloweenowy, to dowiedzieć się mamy o nim nieco więcej w przyszłym tygodniu.

A tymczasem obejrzyjcie zwiastun Tokio: Wieżowiec Orochi.

Poprzedni artykułEkipa H1Z1: King of the Kill naprawia wiele błędów i szykuje się na TwitchCon
Następny artykułFortnite Battle Royale bije rekordy popularności