Po wakacyjnym szaleństwie wypełnionym prezentacjami obiecująco zapowiadającego się MMORPG Ashes of Creation, studia Intrepid nieco się wyciszyło.

I nie ma co się temu dziwić, bo po tylu miesiącach wytężonej pracy oraz pokazach gry na wielu targach branżowych, devsi z pewnością zasłużyli na lekki odpoczynek. Powoli jednak zbliża się 15 grudzień, na kiedy to zaplanowano pierwsze większe testy tej produkcji i wygląda na to, że znowu zasypani zostaniemy informacjami dotyczącymi tej gry. No i dobrze, bo się troszkę stęskniłam.

Kilka dni temu ekipa Intrepid Studio zamieściła nowy materiał filmowy, pokazujący wczesne spojrzenie na pierwsze środowisko testowe nazwane Alpha Zero. Oczywiście jest to dopiero początek prac, ale na filmie tym możemy zobaczyć nad czym przez ostatnie kilka miesięcy pracowało ponad 60 programistów. Grudniowa Alpha Zero to dopiero pierwsza faza większych testów, dostępna dla niewielkiej liczby osób wylosowanych spośród tych, które zarejestrowały się na oficjalnym forum gry.

Pierwsza faza Alpha testów zapowiedziana została na początek 2018 roku i dostępna będzie dla osób, które zakupiły odpowiedni pakiet bądź też wsparły rozwój tego projektu na Kickstarter.

Rzut oka na rozgrywkę w Ashes of Creation

Poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun prezentujący przecudnie wyglądające widoki ze świata Ashes of Creation. Niestety, jeśli spodziewacie się zobaczyć coś więcej poza przyrodą, to możecie się poczuć rozczarowani.

Poprzedni artykułWildStar wprowadza Primetime, rozdaje postacie na max levelu
Następny artykułNovaQuark podsumowuje pierwsze Alpha testy Dual Universe