Francuskie studio Novaquark opublikowało najnowszy dziennik developerski, w którym devsi podsumowali pierwsze Alpha testy Dual Universe. I zgodnie z ich słowami, były one wielkim sukcesem.

Ekipa Dual Universe zdradziła, że w limitowanych czasowo testach, wzięło udział ponad 1000 graczy, którzy dostarczyli mnóstwo opinii na temat obecnego stanu gry. Jednej z grup testerów udało się nawet stworzyć pojazd kosmiczny, którym odkryli kolejną planetę!

Uczestnicy Alpha testów mieli okazję wypróbować także samouczek oraz ocenić poradniki stworzone przez twórców wprowadzające graczy we wszystkie aspekty tej produkcji. W przyszłości, dzięki modom, użytkownicy będą w stanie sami tworzyć różnego rodzaju samouczki i przewodniki, które będą mogli udostępniać innym graczom.

Podróże międzyplanetarne w Dual Universe

Poniżej zamieszczam wspomniany wyżej dziennik developerski podsumowujący Alpha testy oraz stworzone przez studio NovaQuark samouczki. Po ich obejrzeniu, mam wrażenie, że Dual Universe będzie w przyszłości nowym Landmarkiem. Zresztą sami je obejrzyjcie i oceńcie.

 

Poprzedni artykułŚwiat z Alpha Zero w Ashes of Creation wygląda cudnie
Następny artykułH1Z1 zmienia tempo meczy, wprowadza mnóstwo poprawek
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Mój „Landmark itch” własnie został mile połechatany. Nie byłem przekonany do tej gierki ale teraz bede czekał aż to wyjdzie. Juz widze te penisowe statki latające wszedzie 😀

Agoidd

Też się zastanawiałam ile osób potraktuje temat „poważnie” a ile będzie budować statki w kształcie penisów i stacje myszki Miiki, czaszki itp. 🙂 Ja na pewno coś z czachą spróbuję machnąć.

Agoidd

A może jakiś vaginolot dla równowagi 😀

Kinya Turbgroszka

LOL, ja chcę przelecieć się Vaginolotem 😀

Agoidd

Mam zamiar wesprzeć tę produkcje ale czekam na betę, wiec wszystko się może zdarzyć :). Swoja drogą jest to pierwsza gra z budowaniem od czasów Landmarka, która na prawdę mnie zainteresowała.

ghoulas

Mam podobne odczucia ale błędu z Landmarka nie popełnie czekam na pełny release.

ghoulas

Wszystkie penisoloty beda chcialy w Ciebie wleciec wtedy 😛