Na 12 grudnia zapowiedziano premierę PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One, a tymczasem olbrzymie gratulacje należą się tej grze, za przekroczenie kolejnego kamienia milowego w wersji na PC.

PUBG nadal znajduje się we wczesnym dostępie na Steam, ale mimo tego cieszy się olbrzymia popularnością. Zgodnie ze słowami Brendana „PlayerUnknown” Greena, tytuł ten zakupiło już ponad 20 milionów graczy!

W tweecie ogłaszającym ten wynik, dyrektor kreatywny PUBG wspomniał także, iż twórcy zdają sobie sprawę z frustracji użytkowników spowodowanej licznymi problemami z grą, ale także ciężko pracują nad stworzeniem świetnej rozgrywki Battle Royale.

Oto jak działać będzie nowa mechanika pokonywania przeszkód w PUBG

W poniedziałek rano, na serwer testowy PlayerUnknown’s Battlegrounds trafiły poprawki ulepszające system wyłapywania oszustów, a już w niedługim czasie udostępniona na nich zostanie wersja premierowa tej gry, zawierająca na początek nową mechanikę prowadzenia pojazdów oraz pokonywania przeszkód. Kolejne fazy testów wersji 1.0, obejmą nie ujawnioną jeszcze zawartość oraz nową pustynną mapę.