Tak jak zapowiadano na początku grudnia, studio Battlestate Games szykuje się do uruchomienia otwartych beta testów Escape from Tarkov, zanim jednak to nastąpi przeprowadzane będą testy obciążeniowe serwerów.

Dzisiaj startuje także specjalny event noworoczny w Escape from Tarkov, podczas którego część użytkowników, która zarejestrowała się na stronie głównej, ale do tej pory nie zdecydowała się na zakup pakietu fundatora, otrzyma siedmiodniowy dostęp do gry. Kody rozesłane zostaną do szczęśliwców poprzez maila i należy je wykorzystać do 4-tego stycznia.

Oprócz tego, przez najbliższy tydzień osoby zainteresowane Escape from Tarkov, będą mogły zakupić pakiety dostępu ze zniżką 25%. Dodatkowo, każda osoba, która zakupiła takowy pakiet lub też zakupi go przez 7 dni trwania tej promocji, dostanie dodatkowe przedmioty w grze z możliwością przywrócenia ich przez 6 miesięcy po każdorazowym wyczyszczeniu profilu.

Wszyscy użytkownicy, którzy dołączyli do testów przed 28 lipca otrzymają dwa kody dające siedmiodniowy dostęp do gry, którymi mogą się podzielić ze znajomymi. Natomiast osoby, które zakupiły grę przed pierwszymi alfa testami, czyli przed 5 sierpnia, otrzymają dodatkowo kod promocyjny na standardową edycję Escape from Tarkov.

Warto dodać, że kilka dni temu, na serwery Escape from Tarkov trafiła kolejna spora aktualizacja wraz z ukończoną już mapą Wybrzeże. Do gry wprowadzono także nowe bronie, możliwość konfiguracji hełmu, dopasowano ilość miejsca zajmowanego przez broń w zależności od zainstalowanych załączników oraz nowe umiejętności mentalne, jak i nowe kategorie umiejętności związanych z walką. Twórcy dodali także nowy system wejść i wyjść z niektórych lokacji uzależniony od posiadania mapy – niektóre z nich będą stałe, inne tymczasowe, a jeszcze inne będą limitowane do ilości osób, która może je użyć.

Rzut oka na Wybrzeże w Escape from Tarkov

Pełną listę zmian oraz narzekania graczy na ilość wprowadzonych błędów i olbrzymie problemy z optymalizacją, znajdziecie na forum Escape from Tarkov.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.