Już w grudniu ekipa PlayerUnknown’s Battlegrounds wspominała o możliwości wprowadzenia limitu związanego z maksymalnym pingiem, co mogłoby ulepszyć rozgrywkę dla niektórych graczy. Zmiana ta, a także dwie nowe skrzynki z artykułami kosmetycznymi, trafiły już na serwer testowy,

W przeciwieństwie do wcześniejszych pomysłów twórców, dzięki nowej metodzie dobieranie gracze do meczu uzależnione będzie od ping. Oznacza to, że użytkownicy o niższym ping będą mieli pierwszeństwo podczas dobierania meczu. Twórcy spodziewają się ogólnej poprawy wrażeń podczas grania, dzieląc graczy w zależności od wysokości ping, zamiast ograniczać możliwości w połączeniu. Jeśli nie będzie większych problemów, to zmiana ta w niedługim czasie trafi na serwery Live.

Na początku 2018 roku studio PUBG Corp. podjęło decyzje o wzmożeniu prac nad systemami wyłapującymi oszustów. Niestety, w związku z tym rozwój prac nad nowymi systemami i zawartością został nieznacznie opóźniony. Zgodnie z najnowszym komunikatem, już w marcu ekipa PlayerUnknown’s Battlegrounds zdradzi plany i nową zawartość, jaka wprowadzona ma zostać do gry w 2018 roku.

Już od jutra, 22 lutego, gracze PlayerUnknown’s Battlegrounds będą mogli zdobyć nowe artykuły kosmetyczne. Aby uczcić rozpoczęcie kolejnego sezonu, do gry dodane zostaną dwie nowe skrzynki: darmowa Militia oraz płatna Fever.

Dzięki darmowej skrzynce Militia, gracze będą mogli się poczuć jeszcze bardziej bojowo. Skrzynka ta została dodana do pozostałej puli darmowych skrzynek i oto nowe szanse procentowa na otrzymanie każdej z nich:

  • Survivor: 10%
  • Wanderer: 10%
  • Biker: 20%
  • Desperado: 20%
  • Militia: 40%

Film przyrodniczy z PlayerUnknown’s Battlegrounds

Skrzynię Fever, zainspirowaną latami siedemdziesiątymi,  można zdobyć używając BP oraz kupując klucz Early Bird. Podobnie jak to miało miejsce przy skrzyniach Gamescom Invitational, przy otwieraniu skrzyni FEVER, gracze mają szansę otrzymać w nagrodę cały set, zamiast pojedynczych sztuk odzieży.

ŹRÓDŁOPUBG Corp.
Poprzedni artykułNowy zwiastun oraz data premiery Elite Dangerous: Beyond
Następny artykułBlack Desert Online uruchamia serwer Arsha, zapowiada Umiejętności Absolutne