Już od jakiegoś czasu gracze Fortnite po wykupieniu pakietu Twitch Prime otrzymują za darmo pakiet Twitch Prime Pack stworzony z myślą o tej grze, w którym to znaleźć mogą sporo fajnych nagród. Dzisiaj pakiet ten został ulepszony, a do tego wyciekły skórki, jakie w najbliższym czasie udostępnione zostaną graczom trybu Battle Royale.

Jeśli zdobyliście już ten pakiet Twitch Prime Pack, to nie musicie nic więcej robić, gdyż nowo dodana skórka na kilof (Instigator/ Podżegacz) została automatycznie dodana do Waszego ekwipunku.

To nie koniec dobroci, bo zgodnie z informacja podaną przez Twitch, osoby posiadające subskrypcję Twitch Prime mogą się spodziewać kolejnych nagród przeznaczonych dla graczy Fortnite.

Pakiet Twitch Prime Pack można wykorzystać tylko na jednej platformie na konto i zdobyć go będzie można do 2 maja.

WUKONG

W grze pojawił się nowy plecak: Royale Flags / Królewskie Flagi. Plecak ten otrzymali posiadacze skórki Wukong, która to miała je na plecach, ale do dzisiaj nie były one traktowane jako osobny element.

Wygląda na to, że już niedługo gracze trybu Battle Royale będą mogli zakupić nowe skórki na postacie, lotnie, zbieraki, a także nowe emotki i tańce. Zamieszczam je poniżej.

WIELKANOC

Rabbit Raider oraz Bunny Brawler z plecakami o rzadkości epickiej, co oznacza iż kosztować będą 1500 V-dolców. Do tego rzadki (niebieski) zbierak Carrot Stick (800 V$).

RAVEN

Gracze Fortnite bedą mieli także możliwość nabycia skórki Raven z plecakiem o rzadkości legendarnej (2000 V-dolców) oraz pasującej do tego zestawu lotni Featherd Flyer (rzadkość niebieska – 800 V$)

INNE

Lotnie Orbital Shuttle oraz Deep Space Lander, obie o rzadkości epickiej, co oznacza iż mogą kosztować w przedziale od 1200 do 1500 V$.

Skórka Midnight Ops (rzadka – 1200 V$), zbierak Spectre (rzadki – 800 V$) oraz skórka Whiplash (niepospolita – 800 V$).

Skórka Dark Vanguard z plecakiem o rzadkości legendarnej (2000 V$).

EMOTKI i TAŃCE

W najbliższym czasie w sklepie pojawią się także nowe emotki i tańce o rzadkości od niepospolitej (zielone – 200 V$), poprzez rzadkie (niebieskie – 500 V$), aż po epickie (fioletowe – 800 V$).

AKTUALIZACJA 3.4.0 do FORTNITE BATTLE ROYALE

I jak Wam się podobają skórki tworzone przez twórców Fortnite Battle Royale? Któraś z powyższych przypadła Wam do gustu i macie zamiar ją zakupić?

Poprzedni artykułWyspy tworzone przez graczy w Worlds Adrift
Następny artykułMavericks: Proving Grounds zapewni graczom zupełnie nowe wrażenia