W trakcie wczorajszego Community Outbreak, ekipa H1Z1 ujawniła w końcu jak wyglądać będzie nagroda za osiągnięcie poziomu 100 przed zmianą systemu oraz prędkości levelowania, a także zapowiedziała specjalne wydarzenia w grze.

Podczas show, twórcy zaprezentowali także kolejne zdjęcie z odnawianej mapy Z1. Ekipa H1Z1 pracująca na przywróceniem do gry oryginalnej mapy, zapełnią ją w tej chwili drzewami i roślinnością. Nadal pozostaje kwestia przywrócenia odpowiednich barw związanych z ta mapą, do czego służą filmy i materiały nadsyłane przez graczy. Niestety, wraz z ulepszeniem silnika ForgeLight, użytego do stworzenia darmowej strzelanki PlanetSide 2 oraz H1Z1, zmieniły się także domyślne barwy i trzeba będzie je powoli odtworzyć.

Greg oraz Sarah, osoby prowadzące Community Outbreak, ujawniły także nagrodę, jaką otrzymają osoby, którym udało się osiągnąć poziom 100 przed premierą H1Z1. Będzie to emotka z wystrzeliwanymi z palców ogni sztucznych oraz pojawiająca się liczba 100…

Opinie na temat tej emotki są bardzo podzielone. A jak Wam się ona podoba?

Wróćmy jednak do specjalnych wydarzeń, jakie mają miejsce w ten weekend: Double XP!

Tylko poniedziałku do godziny 18-tej czasu polskiego, gracze zarabiać będą podwójną ilość punktów doświadczenia, a to oznacza znacznie łatwiejsze levelowanie konta.

Warto przypomnieć także, że po osiągnięciu poziomu 10, każdy kolejny poziom nagradza dwoma skrzynkami Victory Crate, a to oznacza, że ich zdobywanie będzie znacznie ułatwione.

Dodatkowo tryb H1Z1 Auto Royale rozgrywany będzie do poniedziałku w godzinach wieczornych, co oznacza, że walka będzie jeszcze bardziej efektowna.

Oprócz tego ekipa H1Z1 ogłosiła, iż trwają prace nad wprowadzeniem rozgrywki dla par (Duo) dla Auto Royale oraz nowymi brniami przeznaczonymi specjalnie dla tego trybu.

Do poniedziałku dostępny jest także specjalny tryb: Snajperki i Strzelby, gdzie w nagrodę za zwycięstwo otrzymuje się 1000 czaszek, a za zajęcie miejsca od 2 do 10 po 300 czaszek.

Jak widać, twórcy H1Z1 starają się jak mogą aby ponownie przyciągnąć graczy. Czy im sie to uda – czas pokaże…

A jak Wam podoba się emotka za poziom 100?

Poprzedni artykułFuncom świętuje 25-lecie istnienia!
Następny artykułSea of Thieves szykuje się do premiery i wyciąga kilka asów z rękawów