Babowy serwer Conan Exiles rządzi się swoimi własnymi prawami: jest spokojniej, przyjemniej i nie ma awantur. Część osób zwiedza świat i zapoznaje się z jego historią, podczas gdy inni budują prawdziwe twierdze.

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować zamek Tashy do Soto oraz Anioła, w którym to napotkać można naprawdę wybitne osobistości, ołtarze na najwyższym poziomie oraz pokój map.

A zaczęło się wszystko tak niewinnie. To po prostu miała być jedynie skromna wieża na środku jeziorka z widokiem na Nowy Asgard, który to dostarczyłby początkowych niewolników.

Koniec końców otrzymaliśmy zamczysko wykonane z drewna, z kilkunastoma pokojami, magazynami, crafternią z najlepszymi stołami rzemieślniczymi i wykwalifikowaną kadra niewolniczą, kołami bólu i… Centrum Dowodzenia Wszechświata, w którym to zasiada panująca nam Wielka Smrodziejowatość, Tasha de Soto.

Niestety, mimo wielu znanych osobistości odwiedzających to miejsce (nie żeby mieli wielki wybór po oberwaniu pałką w łeb), Anioł i Tasha nie natrafili jeszcze na dekoratora, który podjąłby się zadania jego upiększenia. Na razie więc wystarcza im banda tancerzy pod przewodnictwem Wielkiego Mistrza Danyo Uwodziciela oraz proste prycze do odradzania.

Obejrzyjcie zdjęcia i dajcie znać co sądzicie o tej budowli 🙂

Poprzedni artykułCzy uda Ci się przetrwać w Memories of Mars?
Następny artykułBless Online zapowiada kolejne zmiany, podczas gdy gracze odkrywają modyfikację plików
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Super zamek 🙂

Anselmo

Niedługo powstanie wersja 2.0 wzmacniana czarnym lodem 🙂

Aniol

No i plac świątynny dla pozostałych wyznań. Oraz zgłaszają się powoli dekoratorzy wnętrz. No i morze jakieś koszary, albo garnizonik… wieżę dla łuczników … trebusz… No do budowania jeszcze sporo. No i wojaków będzie trzeba przyodziać… powoli robi sie surviwal logistyczny XD

Mr Robost

Elegancka miejscówka 🙂 Dużo noszenia surowców i roboty, ale efekt świetny.

Michał Szymański

Byłem tam, niezły „domek”