Babowy serwer Conan Exiles rządzi się swoimi własnymi prawami: jest spokojniej, przyjemniej i nie ma awantur. Część osób zwiedza świat i zapoznaje się z jego historią, podczas gdy inni budują prawdziwe twierdze.

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować zamek Tashy do Soto oraz Anioła, w którym to napotkać można naprawdę wybitne osobistości, ołtarze na najwyższym poziomie oraz pokój map.

A zaczęło się wszystko tak niewinnie. To po prostu miała być jedynie skromna wieża na środku jeziorka z widokiem na Nowy Asgard, który to dostarczyłby początkowych niewolników.

Koniec końców otrzymaliśmy zamczysko wykonane z drewna, z kilkunastoma pokojami, magazynami, crafternią z najlepszymi stołami rzemieślniczymi i wykwalifikowaną kadra niewolniczą, kołami bólu i… Centrum Dowodzenia Wszechświata, w którym to zasiada panująca nam Wielka Smrodziejowatość, Tasha de Soto.

Niestety, mimo wielu znanych osobistości odwiedzających to miejsce (nie żeby mieli wielki wybór po oberwaniu pałką w łeb), Anioł i Tasha nie natrafili jeszcze na dekoratora, który podjąłby się zadania jego upiększenia. Na razie więc wystarcza im banda tancerzy pod przewodnictwem Wielkiego Mistrza Danyo Uwodziciela oraz proste prycze do odradzania.

Obejrzyjcie zdjęcia i dajcie znać co sądzicie o tej budowli 🙂


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554