Kilka dni temu studio NeoWiz wprowadziło do Bless Online jedną z największych aktualizacji od dnia debiutu tej gry na Steam Early Access.

Bless Online w swej istocie opowiada o wojnach pomiędzy frakcjami Hieron i Union, od kilku dni gracze mogą brać udział w największych bitwach. W Oblężeniu Castry walczyć będzie 140 osób, podczas gdy Wojna Stolic zobaczy walki w których brać będzie udział nawet 200 graczy.

Prócz tego w grze zadebiutowała nowa zabójcza klasa – asasyn. Niestety, po raz kolejny przekonałam się, że osoby odpowiedzialne za tworzenie starych, zapierających dech w piersi zwiastunów Bless Online, chyba już nie pracują w NeoWiz.

By uczcić wprowadzenie nowej klasy i upewnić, że gracze otrzymają dostęp do odpowiednio drapieżnie wyglądającego stroju, twórcy gry rozpoczęli sprzedaż także nowych pakietów z unikalnymi przedmiotami kosmetycznymi, czasem i waluta premium: Legendary Executioner oraz Celestial Executor. Ceny nieco powalające jak na mój gust…

Niestety, nie obyło się bez problemów podczas wprowadzania tejże aktualizacji na serwery Bless Online. By zrekompensować graczom przerwy w dostępie do gry, otrzymają oni 500 Lumena do wydania w sklepie, a posiadacze subskrypcji… dodatkową godzinę buffów!

Poprzedni artykułSurvival SCUM ujawnia datę premiery na Steam
Następny artykułPierwsze alfa testy Dual Universe zapowiedziane na listopad