Ruszyła konferencja QuakeCon i ekipa Zenimax ujawniła nieco informacjo związanych z przyszłością The Elder Scrolls Online.

Już w przyszłym tygodniu, a konkretnie to 13 sierpnia, na PC i Mac zadebiutuje rozszerzenie Wolfhunter. Konsolowcy poczekać na nie będą musieli do 28 sierpnia.

Fabuła Wolfunter związana jest z wilkołakami, a samo rozszerzenie doda dwie nowe instancje grupowe o różnych poziomach trudności: March of Sacrifices oraz Moon Hunter Keep. Prócz tego, do gry trafi darmowa aktualizacja 19, a wraz z nią nowa arena battleground, zmiany w PvP w Cyrodill, a także wzmocnienie umiejętności wilkołaka.

To nie koniec rozszerzeń w tym roku. Jeszcze jesienią do ESO dodane zostanie rozszerzenie Murkmire, które zabierze graczy do Black Marsh, domu nieco dziwnych Argonian. Zwiastun poniżej.

Kolejne zmiany zadowoloną posiadaczy ESO Plus. Od dawna uważam, iż jest to jedna z najlepszych subskrypcji dostępnych na rynku gier MMO, a stanie się ono jeszcze lepsze.

Wraz z wprowadzeniem rozszerzenia Murkmire, posiadacze ESO Plus otrzymywać będą 1650 koron do wydania w sklepie, dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich promocji w Crown Store oraz jeden darmowy przedmiot każdego miesiąca.

Więcej informacji na temat Murkmire, zmian w ESO Plus oraz o specjalnych skalujących się eventach z atrakcyjnymi nagrodami, które zawitają do gry w niedługim czasie, dowiemy się w najbliższych kilku tygodniach.

Przypominam, iż do 15 sierpnia możecie za darmo zagrać w podstawową wersję Elder Scrolls Online wraz z rozszerzeniem Morrowind. Korzystajcie, bo gra jest tego warta 😉

Poprzedni artykułConan Exiles szykuje się do testów nowej zawartości
Następny artykułSurvival SCUM ujawnia datę premiery na Steam
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Tak zaprosiłem kuzyna do ponownej zabawy w ESO podczas darmowego tygodnia:comment image 😛

Mr Robost

No ja też ponownie wracam żeby pograć w grupie 🙂

ghoulas

A ja delej bez grafy na zintegrowanej jade. Czekam aż spadną ceny GF1060 do akceptowalnego poziomu i wtedy chyba wróce do ESo dalej robić questy 😀