Podczas gdy pierwotna odsłona H1Z1, czyli survival z zombiakami i budowaniem z wielokrotnie zmienianą nazwą zostanie niedługo zamknięty, oddzielony tryb Battle Royale ma się świetnie. Przynajmniej na PlayStation 4, bo na PC to inna historia.

Prace nad ulepszeniem wersji na PS4 idą pełną parą i z najnowszego materiału filmowego twórców tej gry, możemy dowiedzieć się jakie nowości zawitają na tę platformę.

W miniony weekend udostępniony został pierwszy tryb Arcade – Strzelby i Snajperki, a kolejne pojawią się w przyszłości.

Ponadto gracze na PS4 spodziewać się dodania nowych broni, które poszerzą wybór na krótkim średnim i długim dystansie. Codzienne wyzwania pozwolą zdobyć unikalne nagrody, a ranking liderów pojawi się wraz z rozpoczęciem sezonu 2 na tej platformie.

Od początku otwartej bety, H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4 było regularnie aktualizowane, a do gry wprowadzone były ulepszenia sugerowane przez społeczność, takie jak funkcja podnoszenia sojusznika, flary sygnalizujące, granaty EMP, nowe schematy oświetlenia i inne.

Ponad 12 milionów graczy zagrało w H1Z1 na PS4, więc Daybreak Games z pewnością ma co świętować.

Poprzedni artykułMapleStory 2 usuwa elementy P2W, zapowiada popremierowe nowości
Następny artykułPierwszy zwiastun rozszerzenia Shard of Faith do Dark and Light
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Pieńkowski

Niech najpierw, złodzieje, oddadzą pieniądze za Just Survive, za które zrobili sobie nowa grę – H1Z1:BR. Dla mnie cała ta sprawa jest oburzająca i kijem nie tknę niczego, co jest spod szyldu Daybreak Games.

KonradR

W chu*u mam te kotk skoro zrobili je za hajs z js, zabrali sobie całą ekipę do tworzenia innej gry… nie dość że ludzie potracili kase za grę to jeszcze za itemy.