Z okazji czerwcowej premiery rozdziału Blackwood, już za kilka dni do The Elder Scrolls Online zawita zupełnie nowe wydarzenie: Blackwood Bounties.

Wydarzenie to rozpocznie się w czwartek, 30 września i potrwa do 12 października. By móc w nim wziąć udział trzeba posiadać rozdział Blackwood. Niestety, ten wymóg może nie spodobać się co niektórym graczom, szczególnie, że do zdobycia są Event Tickety, których to potrzebujemy do zakupu fragmentów na wierzchowca, czy też domu.

Ukończenie pierwszego codziennego powtarzalnego zadania z Layawiin, nagrodzi nas skrzynką Glorious Blackwood Legates’ Coffer, w której znajdziemy wiele atrakcyjnych nagród wliczając w to kartki ze stylami, meble, przepisy, sprzęt dla kompanionów oraz fragmenty chowańca Voriplasm.

Prócz tego za inne aktywności do zdobycia są Blackwood Legates’ Coffers, które mają nieco mniejsza szansę na danie nam rzadszych nagród. Aktywności te obejmują:

  • pokonywanie bossów – zarówno tych w świecie, jak i w delvach;
  • pokonywanie innych przeciwników w Blackwood;
  • ukończenie portali Obliviona;
  • otwieranie skrzyń ze skarbami, portali Psijic i innych pojemników zawierających nagrody;
  • podczas zbierania zasobów.

Podczas tego wydarzenia, za ukończenie pierwszego dziennego zadania z Leyawiin, otrzymamy również dwa (2) Event Tickety na dzień na konto, które możemy wymienić u Impresario na wiele interesujących przedmiotów, wliczając w to:

To nie koniec niespodzianek jakie przygotowali developerzy. W trakcie trwania wydarzenia Blackwood Bounties, społeczność The Elder Scrolls Online będzie mogła wspólnie odblokować także inne nagrody:

  • na 33% chowaniec The Pellucid Swamp Jelly;
  • 66% to tatuaż The Shadows of Blackwood;
  • na 100% bounty box z którego będzie szansa zdobyć unikalne nagrody, wliczając w to rzadkie materiały, stoły rzemieślnicze oraz unikalny manekin do ćwiczenia dps – Orgrim.

Jest jeszcze jedna tajemnicza nagroda, która ujawniona zostanie 1 października.

Więc co trzeba zrobić, by odblokować te nagrody? Zwiedzać Blackwood. Wystarczy odwiedzić sześć unikalnych lokacji tym regionie, by pomóc w odblokowaniu tych nagród.

Kiedy wskaźnik osiągnie 100%, nagrody dodane zostaną do Crown Store, skąd będzie można je odebrać.

Poprzedni artykułNew World: 40 szybkich podpowiedzi
Następny artykułNew World – nie taki martwy na starcie, jak mu wróżono