Pamiętacie jeszcze stare dobre czasy, kiedy to H1Z1 był u szczytu popularności i co twórcy regularnie organizowali jakieś turnieje skierowane do społeczności tej gry. No cóż, te czasy wracają, bo nowa ekipa pod przewodnictwem Jace Halla, zapowiedziała aż dwa takie wydarzenia.

Do Z1 Battle Royale powraca turniej Royalty Showdown, a to do tego w dwóch odsłonach!

Już dziś w nocy (czwartek, 02:00), 75 najlepszych graczy z każdego regionu zakwalifikowanych zostanie do turnieju Royalty Showdown Sezon 2. Turniej ten odbędzie się w dniach od 10 do 12 października, a więcej szczegółów podanych zostanie w najbliższym czasie.

Wiadomo jednak, że uczestnicy otrzymają następujące nagrody:

  • Udział – Animated Showdown AR
  • Top 10 – Gold Showdown Seson 2 AR
  • Zwycięzca – Gold Showdown Shotgun

Ale to nie koniec. Już w najbliższy piątek, 28 września (lub wcześniej), tablice rankingowe na my.h1z1.com zostaną zresetowane. Do czasu rozpoczęcia Royalty Showdown, czyli 10 października, gracze będą mogli ponownie zbierać punkty, by móc zakwalifikować sie do kolejnego turnieju Showdown Sezon 2D.

Podobnie jak w przypadku pierwszego, także i tutaj zakwalifikowanych zostanie 75 najlepszych graczy z danego regionu, a turniej rozegrany zostanie w dniach od 17 do 19 października. Jedyną różnicą będzie delikatna zmiana w mechanice rozgrywki, bo w tym przypadku wykorzystana zostanie funkcja dynamicznego gazu, czyli strefy będą dopasowywać się do ilości graczy.

Także i w drugim turnieju nagrodami będą skórki na broń. Ich wygląd ujawniony zostanie w najbliższym czasie.

A jeśli chodzi o nagrody za Sezon 2, to zgodnie z zapowiedzią ekipy Z1 Battle Royale, rozdane one zostaną w przyszłym tygodniu.

Poprzedni artykułFortnite oficjalnie z cross-play na PS4, inne tytuły w przyszłości
Następny artykułFortnite Battle Royale zmienia wygląd mapy, dodaje pupile i widmowe kamienia