Zanurzcie się w zdradzieckich bagnach i dżunglach w Murkmire. Odkryjcie Argonię i ukryty świat, równie piękny co niebezpieczny. Zbadajcie dawno zapomnianą przeszłość tego regionu oraz pomóżcie cesarskiemu uczonemu odzyskać tajemniczy i potężny artefakt.

Najnowsze rozszerzenie do The Elder Scrolls OnlineMurkmire, jest już dostępne na PC i Mac, a użytkownicy Xbox One i PS4 będą musieli na nie poczekać do 6 listopada.

Nowe DLC udostępnione zostało za darmo wszystkim posiadaczom ESO Plus, a prócz tego można je zakupić w Crown Store. Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy na jego zakup to nie musicie. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, poczekać do listopada i zalogować się w tym miesiącu do gry 24 razy, a Murkmire otrzymacie w prezencie.

Wczorajsza premiera Murkmire nie należała jednak do najspokojniejszych. Serwery The Elder Scrolls Online wyłączone były przez kilka godzin, wiele osób miało problemy z logowaniem oraz dostępem do funkcji oferowanych przez ESO Plus. Ostatecznie serwer EU uruchomiony został dopiero około godziny 23:00 – troszkę późno dla sporej części graczy by móc cieszyć się nowym DLC.

Co ciekawe, już 40 minut później na forum pojawiła się informacja, iż arena Blackrose Prison została wyczyszczona i pierwsze osoby cieszą się już tytułami The Unchained, który to dostaje się za jej pokonanie bez śmierci i bez uruchomienia sigili.

Nie wiem jak Wy, ale mój plan na dzisiaj to odwiedzić Black Marsh i wgryźć się w historię Argonian.

Poprzedni artykułTrion Worlds sprzedany! Jaki los czeka ArcheAge, Rift, Trove i Defiance?
Następny artykułNew World: kolejna porcja klimatycznych zdjęć
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Lindilia

Widziałam przez chwilę jak streamowałaś na twitchu, ale dzisiaj tak mi cięło, że nie byłam w stanie oglądać :<