Studio Zenimax Online podało w końcu datę premiery rozszerzenia Murkmire do The Elder Scrolls Online, które to zabierze nas do ojczyzny Argonian: 22 października dla PC oraz 6 listopada dla konsoli.

DLC Murkmire wprowadzi nową strefę położoną na południowych krańcach Czarnych Mokradeł i wypełnioną miejscami zainteresowań, arenę Blackrose Prison oraz mnóstwo nowych misji fabularnych. Prócz tego, w tym samym czasie do gry trafi darmowa aktualizacja 20, która wprowadzi zmiany w edytorze domów, balans klasowy, pozytywki oraz liczne ulepszenia w Cyrodill.

Od wczoraj, gracze The Elder Scrolls Online mogą wykonywać misje wprowadzające do Murkmire, podczas których pomagają grupie archeologów z Cyrodillic Collections odzyskać skradzione artefakty. W miarę postępu odkrywamy także niebezpieczeństwa związane ze specjalną relikwią oraz udajemy się na zwiedzanie wyklętej wyspy.Po ukończeniu prologu otrzymacie dostęp do dziennych misji dla Cyrodillic Collections, za wykonanie których można otrzymać wyposażenie, przedmioty do domu, czy nawet peta.

Warto także dodać, że DLC Murkmire będzie nagrodą za dzienne logowania w listopadzie, a konkretnie to za 24 dzień. Więc jeśli po prostu nie chcecie wydawać pieniędzy, to wystarczy regularnie się logować i odbierać dzienne nagrody, a rozszerzenie to otrzymacie za darmo.

Nie wiem jak Wy, ale ja już zrobiłam te misje wprowadzające i powiem Wam jedno: nie ma to jak biegać po strefie, w której się nigdy wcześniej nie było, gdzie wszystko jest zaskakująco piękne i… nowe. I nie mówię tutaj o wyspie Norg-Tzel, ale o Shadowfen…

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułMaplestory 2 szykuje się do premiery, walczy z farmerami Meso
Następny artykułEpic Games zapowiada nowy zestaw skórek: Deep Freeze
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Prolog zrobiony, pierwsze questy dzienne też. Troszkę słabe graty wypadają ze skrzynek za dayly. Czyli wszystkich chętnych na darmowe pety czeka dość ostre farmienie 🙂