Na wrzesień zapowiedziano kolejną aktualizację do The Division 2, która wprowadzi do gry kilka ciekawych nowości, wliczając w to nowy tryb: Wieżowiec.

O nowym trybie dowiemy się więcej dopiero na początku września. W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły dotyczące kolejnych ulepszeń wyposażenia – tym razem usunięcie „tęczowych” statystyk, czyli możliwość pojawienia się trzech różnych statystyk związanych z umiejętnościami, broniami i pancerzem.

Podczas dzisiejszego State of the Game developerzy omówili nową funkcję, która zawita do gry wraz z TU11 – bibliotekę wizerunkową, czyli popularny transmog system.

Nowa funkcja skierowana jest głównie do osób, które naprawdę dbają o wygląd swoich postaci i – podobnie jak biblioteka rekalibracji – zaprojektowany został z myślą o całym koncie.

W momencie wprowadzenia TU11, do nowej biblioteki automatycznie dodany zostanie wygląd wszystkich przedmiotów znajdujących się w ekwipunku postaci oraz w skrytce. W przypadku posiadania kilku postaci, trzeba będzie się na nie zalogować, by zaktualizować nową bibliotekę.

Od dnia wprowadzenia aktualizacji TU11, otrzymując jakiś element wyposażenia (prócz broni), jego aparycja zapisze się w bibliotece wizerunku.

UWAGA: Nie będzie można zmienić wyglądu broni oraz egzotyków.

Nakładanie nowego wyglądu odbywa się w podobny sposób jak zakładanie modyfikacji, a do tego po zmianie wyglądu, można taki przedmiot ufarbować.

W przypadku zmiany elementu, wygląd nadal zostanie na tym przedmiocie – podobnie jak to jest w przypadku modyfikacji.

Dajcie znać co sądzicie o tej funkcji i czy będziecie z niej korzystać.

 

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV: Musimy zebrać wszystkie Yo-kai!
Następny artykułElite: Dangerous pokazuje jak wyglądać będzie spacer po planetach