Jeśli do tej pory nie zakupiliście ARK: Survival Evolved mówiąc sobie, że zrobicie to po premierze tej gry, to Wasz portfel z pewnością odczuje Waszą decyzję. I to bardzo…

Studio WildCard, należące od jakiegoś czasu do chińskiego studia Snail Games, szykuje się na premierę tego survivalowego bestsellera ostatnich lat, która to zapowiedziana została na 8 sierpnia 2017. W związku z tym – i tak jak to zapowiadano, cena ARK: Survival Evolved wzrosła. I to jak…

Zaraz po zakończeniu letniej wyprzedaży na Steam, pojawiła się nowa – szokująco wysoka cena: 69,99 Euro.

Jeśli myślicie, że cena ta obejmuje także i rozszerzenie ARK: Scorched Earth, to muszę Was rozczarować, ale nadal trzeba je zakupić osobno.

Co ciekawe, to cena w dolarach jest znacznie niższa, bo ustalona została na 59,99 $ i naprawdę nie wiem, skąd aż taka różnica.

ARK: Survival Evolved zadebiutował na Steam Early Access w czerwcu 2015 kosztując 27,99 Euro i od tego czasu grę tę wielokrotnie można było zakupić w mocno obniżonych cenach. Oczywiście, nadal możecie znaleźć ten tytuł w tańszej cenie w innych sklepach internetowych, które jeszcze ich nie zmieniły.

Dobra wiadomość jest taka, że posiadacze ARK: Survival Evolved nie będą musieli dopłacać różnicy w cenie, więc jeśli posiadacie ten tytuł, to nadal możecie w niego grać.