W zeszłym tygodniu studio Funcom ogłosiło, że rozstaje się z oficjalnym operatorem serwerów PingPerfect i z tego też powodu oficjalne serwery gry przestały działać.

Dobra wiadomość jest taka, że nowym operatorem została firma GameServers.com, a to oznacza, że już niedługo gracze ponownie będą mieli dostęp do oficjalnych serwerów Conan Exiles.

Nawet pomimo tego poważnego problemu, w ciągu ostatnich kilku dni, twórcy wprowadzili do gry wiele łatek naprawiających błędy, jak i tych poprawiających wydajność.

Co by nie mówić, Conan Exiles cieszy się olbrzymia popularnością na Steam, zajmując w ostatnim tygodniu #1 miejsce pod względem sprzedaży.

W najnowszym komunikacie skierowanym do inwestorów, studio Funcom ogłosiło, że w ciągu ostatniego tygodnia sprzedano ponad 320.000 kopii tej gry i to nie licząc tych, które zostały zwrócone.  Sprzedaż ta pokryła już wszystkie koszty związane z produkcją Conan Exiles oraz promocją tego tytułu, i gra ta – mimo iż znajduje się na razie we Wczesnym Dostępie, przyniosła już zyski.

Wygląda na to, że ARK: Survival Evolved doczekał się w końcu poważnego konkurenta.

 

9 KOMENTARZE

    • Ale za to animacja kucania z jajcami na wierzchu jest dopracowana do perfekcji 🙂
      No i ta symulacja grawitacji…

  1. Ja nadal uważam, że ta gra ma tyle z Conanem wspólnego co kot z T-Rexem. Jadą na znanej marce oferując shit.

  2. Mi na razie udało się ochłonąć … i biorę to na zimno, bo podobno już pierwsze spadki cen.

Comments are closed.