Ile uwagi poświęcacie misjom w grach MMORPG? Klikacie na obojętnie jaką odpowiedź oraz przeskakujecie wszystkie filmowe przerywniki, majac nadzieję, że jak najszybciej wbijecie maksymalny poziom?

Jeśli tak, to może Revelation Online nie jest grą dla Was? Okazuje się bowiem, że oglądając filmiki związane z misjami fabularnymi jakie obecne są w tej grze, gracze mogą otrzymać atrakcyjne nagrody.

Animacje związane z obecnymi w tej grze wątkami fabularnymi podzielone są na trzy kategorie: filmy, animacje, które można pominąć oraz takie, których nie można. Niektóre z tych przerywników można pominąć i wrócić do robienia questów, ale w ten sposób nie będziecie mieć możliwości zdobycia unikalnych nagród. Obejrzenie całego filmiku nagrodzi Was specjalnymi punktami (Story Point), które można użyć do uzyskania przychylności frakcji Storyteller, oraz do odblokowania nowych przedmiotów od specjalnego sprzedawcy tej frakcji,

Na tą chwilę gracze mogą zakupić cztery przedmioty u Hyphaen Merchant. Pierwszy z nich to przedmiot jednorazowego użytku – Village Greetings, który zawiera w sobie między innymi zwoje do szybkiego podróżowania. Oprócz tego znaleźć tam można także trzy jednorazowe artykuły kosmetyczne na głowę: niebieską i zieloną zapinkę na włosy oraz coś, co opisane zostało jako „Mały Diabeł”.

Revelation Online jest obecnie dostępne dla graczy, którzy zakupili pakiety założycielskie, a otwarte beta testy tej gry rozpoczną się już 6 marca.

1 KOMENTARZ

  1. No i tylko te efekty kosmetyczne, wgl powyżej 19 lvl polecam nie robić story line O_)O, nagrody są słabe.

Comments are closed.