Na Bless Online czekam od bardzo długiego czasu. Pierwszy post o tej grze napisałam w sierpniu 2015 roku, mając wówczas nadzieję, że gra ta w niedługim czasie udostępniona zostanie graczom z Zachodu. Minęły trzy lata i wygląda na to, że w końcu będę w stanie zgrać w ten tytuł.

Jedyne co mnie przeraża, lub też przerażało, to dostępne wszędzie PvP. Jestem graczem preferującym rozgrywkę PvE, więc nie ma co się dziwić, że do końca miałam nadzieję iż studio NeoWiz zdecyduje się na wprowadzenie serwerów bez walk PvP.

Niestety, okazuje się, że plany twórców nie uwzględniają wprowadzenia serwerów skupionych tylko i wyłącznie na PvE, gdyż rozgrywka na maksymalnym poziomie bardzo mocno oparta jest na walkach pomiędzy frakcjami oraz oblężeniach. Jest jednak pewna informacja, która niezmiernie mnie ucieszyła.

 

W najnowszym wywiadzie udzielonym MassivelyOP, ekipa Bless Online zdradziła, że użytkownicy będą mogli zakupić specjalny przedmiot w grze, który po użyciu zmieni postać na nie-PvP. Efekt ten działać będzie aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu postaci, po wbiciu którego, będzie można zakupić podobnie działający przedmiot, ale w Cash Shop za walutę premium.

Oprócz tego ujawniono, że w Cash Shop gracze nie zobaczą żadnych przedmiotów, które można zaliczyć do Pay-to-Win, a jedynie stroje, wierzchowce i wiele innych artykułów kosmetycznych. To co jednak ważne, to informacja o tym, iż walutę premium będzie można zdobyć podczas rozgrywki w Bless Online!

Rzut oka na przebudowę BLESS Online

Gracze nienawidzący nieszczęsnych lootboxów i innych płatnych elementów związanych z losowością nagród, mogą odetchnąć z ulgą. Zgodnie ze słowami przedstawicieli studia NeoWiz, loot boxy, lockboxy, czy tez inne podobne ustrojstwa, nie będą dostępne w tej grze.

Jeśli chodzi o klasy, jakie udostępnione zostaną na starcie, to na początku do wyboru będzie ich pięć: guardian, berserker, paladin, ranger i mag. Klasy asasyna i mistyka są obecnie ulepszane przez twórców i wprowadzone mają zostać do gry przed jej oficjalna premierą.

Bless Online zadebiutuje na Steam Early Access już w maju 2018 i zgodnie z założeniami studia NeoWiz, wczesny dostep na potrwac około sześciu miesięcy. Osoby zainteresowane tym tytułem, będą mogły już niedługo zakupić jeden z pakietów fundatora, który umożliwia dostęp do gry jeszcze przed jej oficjalnym udostępnieniem na Steam.

Nie wiem jak Wy, ale ja oficjalnie nie mogę się doczekać 😀

ŹRÓDŁOMassivelyOP
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale zapowiada zmiany w szybkości zbierania surowców do budowania
Następny artykułFortnite Battle Royale wprowadza system powtórek!
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Archax

Trochę rip bez sina i mystica.
Jeśli IS będzie wyglądał jak w JP (gdzie gra jest darmowa) to spoko, jakoś to przeżyjemy. Kinya ja wiem, że ty nie możesz się doczekać PvP :D,

Kinya Turbgroszka

LOL

nicks

Witam, wiadomo może ile będzie gra kosztowała?

Archax

Niestety jeszcze nie. Pewnie na początku mają/ końcu kwietnia podadzą cenę, founder packi i dokładną datę startu.