Wbrew przeciwnościom i wielu negatywnym opiniom na temat Bless Online, ekipa NeoWiz się nie podaje i zapowiada Castra Siege – olbrzymie pole bitw PvP, gdzie do walki pomiędzy frakcjami staną dwie drużyny po 70 osób.

Na graczy czekają iście epickie bitwy, oczywiście pod warunkiem iż nie będzie lagów. Siege of Castra dodany zostanie do gry już wkrótce i udział w nim mogą wziąć postacie na minimalnym poziomie 25.

W trakcie strać, każda drużyna starać się będzie przeniknąć fortecę przeciwnika, by zlikwidować ich dowódcę i zagwarantować sobie zwycięstwo. Aby uniknąć wielogodzinnych nużących walk, wprowadzono 30-minutowe ograniczenie w czasie trwania starć. Po tym czasie, walki zostaną zakończone remisem.

Na polu Siege of Castra, gracze będą mogli znaleźć także kilka rzeczy, które mogą im pomóc lub też zaszkodzić jeśli dostaną się w ręce przeciwników. Przejęcie Purifying Tree gwarantuje uwolnienie niebezpiecznego ducha w bazie przeciwnika, a Guardian Stone jego likwidację.

Wielka zawierucha wokół Bless Online

Zwycięska drużyna otrzyma 400 Combat Point i 100 Quest Performance Point, a w przypadku remisu lub porażki 150 Combat Point i 35 Quest Performance Points. Ukończenie misji związanej z Siege of Castra wynagrodzi dodatkowo 700 Combat Point oraz 30 Crystallized Magical Power.

I jak Wam się podoba ta zapowiedź?

Poprzedni artykułThe Elder Scrolls Online: niebezpieczne podziemia Shimmerene
Następny artykułPonad milion graczy zagrało już w Dauntless!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

z takim balansem co widzę… raczej mi nie podoba się 😀 + cheatami

Arflin

Tak naprawdę to zostanę przy WvW w Guild Wars 2 gdzie walczą o dominację trzy serwery na trzech mapach.Mimo wszystko w Bless brzmi to ciekawie,zobaczymy.