To ważny dzień dla koreańskiego studia NeoWiz. Długo oczekiwane i dość szybko znienawidzone Bless Online, doczekało się premiery na Steam jako tytuł free-to-Play. To „być-albo-nie-być” dla tej gry.

Dotychczasowi posiadacze pakietów fundatora otrzymają w nagrodę liczne prezenty, począwszy od czasu premium (subskrypcji), poprzez stroje, pety, aż po wierzchowce. Osoby, które zdecydowały się na zakup najdroższego pakietu otrzymają dożywotnią subskrypcję oraz ekskluzywne artykuły kosmetyczne. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Prócz tego wszyscy posiadacze tychże pakietów, którzy zalogują się do gry przed 18 listopada, otrzymają w nagrodę unikalne skórki na broń – Rose Weapon Skin.

W ramach dzisiejszej aktualizacji, NeoWiz wprowadziło także wsparcie dla języka niemieckiego oraz uruchomiło sprzedaż nowych pakietów „Warlord”, w których znaleźć będzie można unikalne przedmioty kosmetyczne.

By zachęcić graczy do wypróbowania Bless Online, studio NeoWiz rozda wszystkim osobom, które zalogują się do gry przed 18 listopada, legendarnego wierzchowca Demon of the Beyond. Przedmiot ten będzie wysyłany stopniowo i udostępniony zostanie jedynie na 14 dni.

To kto z Was ma w planach wypróbować Bless Online teraz jak jest już darmowe?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale zapowiada test ponownego rozkładania lotni, wraca Dyniowa Rakietnica
Następny artykułJust Survive jednak NIE przetrwa…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Zamierzam i właśnie instaluje, ale wiele sobie nie wyobrażam.

Mr Robost

I jak wrażenia?