Kilka miesięcy temu w nieco zaskakującym oświadczeniu, studio Trion poinformowało o pracach nad odświeżoną i nieco zmienioną wersją Defiance.

W kwietniu rozpoczęły się pierwsze beta testy Defiance 2050, odnowionej wersji tego MMORPG w klimacie sci-fi, i uczestnicy mieli możliwość po raz pierwszy wypróbować i ocenić wprowadzane do gry zmiany. Jedną z nich jest podział na klasy.

Okazuje się, że w momencie premiery Defiance 2050, do dyspozycji graczy oddane zostaną cztery darmowe klasy: Assassin, Guardian, Combat Medic i Assault. Na starcie wybrać będzie można tylko jedną z nich – wyjątkiem będą osoby, które zdecydują się na zakup jednego z pakietów fundatorów, ale docelowo te klasy będzie można odblokować za darmo.

Najnowszy materiał filmowy Defiance 2050 skupia się właśnie na podziale na klasy, pokrótce je przedstawiając:

  • Assassin koncentrować się będzie na krytycznych atakach, zaskakiwaniu i używaniu umiejętności kamuflujących;
  • Guardian to klasa przeznaczona na pierwszą linię frontu, wzmacniająca obrażenia zadawane przez sojuszników, a jednocześnie kontrolująca agresję przeciwników;
  • Combat Medic otrzyma uroczego peta leczącego, który pomoże mu w uzdrawianiu sojuszników;
  • Assault ro oczywiście Szturmowiec, czyli klasa łącząca w sobie wszystkie trzy powyższe i mająca dostęp zarówno do umiejętności do walki wręcz, jak i kontroli nad tłumem.

 

Premiera Defiance 2050 zapowiedziana została na lato 2018 i gra ta udostępniona zostanie w modelu biznesowym Free-to-Play na PC, Xbox One i PS4.

Poprzedni artykułBless Online dodaje arenę PvP, osłabia atak
Następny artykułCzy uda Ci się przetrwać w Memories of Mars?