Jednym z największych plusów MapleStory 2 jest ilość rzeczy, którą można robić w tym MMORPG. Prócz instancji grupowych i rajdowych, rozwiązywania puzzli, licznych eventów, łowienia ryb, czy też zwykłej eksploracji, poziom personalizacji rozgrywki powala.

Już w czasie beta testów gracze mogli projektować własne stroje, kompozycje muzyczne, wytwarzać specjalne dekoracje, a także budować w pełni zautomatyzowane domy wypełnione licznymi przełącznikami, przyciskami i wajchami. Okazuje się jednak, że to nie koniec możliwości MapleStory 2!

Użytkownicy tej gry będą bowiem mogli zaprojektować nawet instancje dla innych graczy!

Korzystając z kombinacji własnych narzędzi oraz języka programowania Lua, specjalne Laboratorium Projektowe MapleStory 2 pozwoli graczom na tworzenie własnych instancji wypełnionych przeciwnikami. Tworzyć będzie można labirynty wypełnione skarbami i pułapkami, instancje dla grup i solo, a także takie, który opowiadają jedynie historie. Potencjał tego narzędzia jest podobno nieograniczony!

Więcej szczegółów związanych z tą funkcją nie zostało na razie ujawnionych, ale wiadomo iż udostępniona ona zostanie graczom w dniu premiery MapleStory 2.

Zanim jednak to nastąpi, przeprowadzone zostaną specjalne beta testy. Jeśli więc jesteście zainteresowani wypróbowaniem tej funkcji, to możecie się do nich zapisać.

Ręka do góry, kto z Was nie może się doczekać na premierę MapleStory 2 😀

Poprzedni artykułPlanetSide 2 ulepszył kod bazowy, wprowadził składy mentorskie i wiele innych nowości
Następny artykułJust Survive kończy żywot!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

wgl. MS2 jest fajne i nie – fajnie na beta grało się w te mini gry ale szczerze – tam nie ma nic co by mnie trzymało – zbyt wielki natłok – nagrody no nie wiem są ale czy cokolwiek warte ? zachodu ? nie wiem – po prostu chwilowy fun…

Co do projektowania dungeonów – fajne i nie, zależy jak to zaprojektują te nagradzanie…