Czekacie na premierę Fallout 76? A może zakupiliście już jeden z pakietów dostępu i z niecierpliwością wyczekujecie na rozpoczęcie fazy B.E.T.A.? Jeśli tak, to poczekać na nie musicie jeszcze kilka tygodni…

Bethesda ogłosiła dzisiaj, że B.E.T.A. (Będę Ewaluować Testową Aplikację) wystartuje 23 października na Xbox One, a na PlayStation 4 i PC zawita tydzień później – 30 października.

Niestety, zgodnie z informacjami podanymi przez Pete Hines – szefa merketingu w Bethesda, z „różnych powodów” funkcja cross-play nie zostanie udostępniona w Fallout 76.

Podczas fazy B.E.T.A. jednym z głównych celów mają być testy obciążeniowe serwerów. W związku z tym, nie będą one dostępne przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. By zgromadzić jak największą liczbę graczy, włączane będą tylko w określonych godzinach, podczas których developerzy będą sprawdzać wszystkie systemy i ich wytrzymałość.

I chociaż przygody, które przeżyjemy ze swoimi znajomymi mają być całkowicie niepowtarzalne, to początek zawsze będzie taki sam: w bezpiecznych korytarzach Krypty 76, w Dniu Powrotu. Nasza przygoda w Fallout 76 rozpocznie się od bardzo klimatycznego wprowadzenia, które zamieszczam poniżej.

Studio opublikowało także nowe FAQ, które przypomina fanom, iż mogą zabezpieczyć swoje miejsce w testach B.E.T.A. kupując jeden z pakietów dostępu. Warto dodać także, że testy te nie będą podlegać NDA, a premiera Fallout 76 zapowiedziana została na 14 listopada.

Nie wiem jak Wy, ale jeśli o mnie chodzi, to mam mieszane odczucia jeśli chodzi beta testy Fallout 76. Ruszą one na dwa tygodnie przed premierą gry, co bardziej wygląda mi na wczesny dostęp dla osób, które zakupiły te produkcję w przedsprzedaży, niż na prawdziwe testy. No bo co można zmienić w grze na kilka dni przed premierą?

Poprzedni artykułNadciąga Mrok do Fortnite Battle Royale – wszystko co musisz wiedzieć o karnecie bojowym na sezon 6
Następny artykułSerwery Conquest już dostępne w ARK: Survival Evolved
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Nie wiem ile graczy „serwer” może pomieścić.

Jednakże budowanie domostw wydaje mi się obecnie najlepsze w tej grze (w sensie) takie bardziej „normalne”
Ciekawy progress postaci

https://youtu.be/zao_aG3_cng