Już niedługo osoby zainteresowane MapleStory 2 będą mogły zalogować się do gry i wypróbować ten niezmiernie kolorowy świat. Zanim jednak to nastąpi, to już teraz można pobrać launcher i zarezerwować nazwę dla swojej postaci.

Pod koniec sierpnia, mając nadzieje na uszczknięcie odrobiny sukcesu gier z kategorii Battle Royale, udostępniono graczom darmowy tryb Mushking Royale. To właśnie logując się do tego trybu można stworzyć postać, która przeniesiona zostanie do podstawowej wersji gry, zachowując klasę, wygląd oraz wszystkie przedmioty, jakie zarobiło się w tym trybie.

Mushking Royale sezon nadal trwa i w jego trakcie można zdobyć Pakiety Założycielskie, specjalne stroje i inne przedmioty kosmetyczne, a także eksperymentować z funkcją UGC pozwalającą stworzyć dowolne stroje.

Już 24 września rusza specjalne wydarzenie związane z rejestracją kont, podczas którego osoby, które się zarejestrują będą mogły zdobyć unikalne nagrody. Więcej informacji na temat tego wydarzenie, pojawić się ma w niedalekiej przyszłości.

1 października rusza wczesny dostęp do MapleStory 2 dla posiadaczy pakietów założycielskich. Uniwersum tej gry zostanie im udostępnione w całości i począwszy od tego dnia, będą oni mogli zwiedzać świat, zdobywać kolejne poziomy postaci, walczyć z przeciwnikami oraz bawić się na wiele innych sposobów.

Oficjalna premiera MapleStory 2 zaplanowana została na 10 października i tego dnia gra udostępniona zostanie za darmo. W tym dniu wprowadzona zostania także wielka aktualizacja, która zwiększy poziom postaci do 60, doda wyspę Karkar z nowymi instancjami grupowymi, rajdami i przeciwnikami oraz nową klasę Runeblade. Więcej informacji na temat tej aktualizacji, znajdziecie TUTAJ.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać 🙂

Poprzedni artykułEkipa Z1 Battle Royale o skórkach i aktualizacjach gry
Następny artykułNowa broń w Fortnite Battle Royale, Agentka Rio w Ratowanie Świata
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Kiniuś – Tashunia de Sotunia nadciąga … 🙂