Jeszcze rok temu w Miscreated serwery świeciły pustkami. W spokoju można było grać na publicznych, gdyż innych graczy spotykało się tylko od czasu do czasu. Teraz to się zmieniło – i nie ma co się temu dziwić.

 

Mimo, że gra ta tworzona jest przez małe niezależne studio Entrada Interactive, na które składa się kilka osób rozrzuconych po całym świecie, to aktualizacje pojawiają się dość regularnie. Każda z nich dodaje coś nowego i zaskakującego – jak na przykład stan nieprzytomności postaci, a także stopniowo powiększany jest dostępny świat. Jeszcze sporo pracy przed twórcami, ale widać, że wkładają w do wiele serca.

Powoli trwają już prace nad kolejna aktualizacją. Zamiast jednak pisać, co zostanie dodane, twórcy Miscreated wolą dzielić się zdjęciami przedstawiającymi efekt ich prac i oto, czego możecie się spodziewać:

  • Nowe kamizelki kuloodporne

  • Pojazdy będą wyglądać na starsze

  • Różnorodność w kolorach obuwia (jeszcze większy dylemat, co na siebie założyć!)

  • Nowa broń – Vector, który z pewnością nazwany będzie nieco inaczej

  • Nowa lokacja i ulepszony wygląd wraków

  • Nowe załączniki do broni – lunety!

Świat tej gry wygląda naprawdę przepięknie i opowiada różne historie. Zwiedzając wyspę Orca natknąć się można rozbite samoloty, kopalnie, jaskinie, schrony, miasta z wieżowcami, które można zwiedzać, a w jednym z nich jest nawet działająca winda! Projektanci dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół  tego świata, dzięki temu czasami potrafię spędzić kilka godzin tylko zwiedzając i… podziwiając na przykład graffiti.

Poniżej zamieszczam galerię zdjęć zrobionych przeze mnie podczas grania w Miscreated – mam nadzieję, że się Wam spodobają. Pamiętajcie, że do poniedziałku możecie ten tytuł zakupić na Steam w cenie obniżonej o 50%!

 

3 KOMENTARZE

  1. Zawsze podziwiałem w Miscreated post apokaliptyczny wygląd świata i wynikającą z tego imersję, arcedowość rozgrywki już niestety nie.

Comments are closed.