Brendan „PlayerUnknown” Greene ujawnił kolejne zdjęcia pustynnej mapy dla PUBG – jednej z dwóch map, nad którymi pracują twórcy tej strzelanki.

Opublikowane zdjęcia pokazują inne obszary tego pustynnego regionu, który nagle nie wydaje się już taki płaski i opuszczony, jak na tych wcześniejszych. Widać na nich kilkopiętrowe budynki w różnym stanie, centrum handlowe, zniszczona farmę, wiezienie oraz skaliste wzniesienia.

Już niedługo gracze PlayerUnknown’s Battlegrounds z wersji na PC będą mieli okazje wypróbować tę mapę na serwerze testowym. Ostatecznie trafi ona na serwery Live wraz z wprowadzeniem wersji 1.0 zaplanowanej na koniec grudnia, czyli po premierze tej gry na Xbox One i X.

Drugą z map nad która pracuje PUBG Corp., czyli część studia Bluehole odpowiedzialna za ten tytuł, usytuowana zostanie w klimacie adriatyckim i znajdą się na niej ośnieżone szczyty gór oraz lasy.

PUBG opóźnia testy wersji 1.0 i oto dlaczego

No cóż, to zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć, a te wcześniejsze znajdziecie tutaj oraz tutaj. I dajcie znać co myślicie o tej mapie 🙂

Poprzedni artykułProducent H1Z1 o nowej mapie treningowej i dziennych zadaniach
Następny artykułEkipa ArcheAge o nadchodzących zmianach, Malestorm już w grudniu