Już za dwa dni startuje druga faza beta testów MapleStory 2 (do których to do tej pory nie miałam szczęścia się dostać), a tymczasem twórcy gry zamieścili nowe informacje na temat oswajania petów bojowych i ulepszania wyposażenia.

Wszystkie pety dostępne podczas pierwszych beta testów MapleStory 2,  były co najwyżej słodkie i przytulańskie. Teraz jednak ma to się zmienić.

Każdy Mapler – bo tak ponoć zwą się użytkownicy tej produkcji, będzie mieć teraz szansę oswojenia wypasionych petów bojowych. Nie będzie to jednak łatwe, bo stworki te trzeba będzie nakarmić słodyczami. A, że są to prawdziwi smakosze, to trzeba będzie jeszcze wiedzieć, jakie cukierki lubią najbardziej. Po nakarmieniu wystarczy rozstawić pułapkę i pet złapany.

Im więcej petów złapanych, tym większe doświadczenie w tej umiejętności, a co za tym idzie możliwość łapania coraz rzadszych i mocniejszych stworzeń.

Ponadto twórcy MapleStory 2 postanowili usprawnić nieco system ulepszania ekwipunku, czyli enchanting. W II fazie beta testów gracze będą mogli ulepszyć ich ekwipunek do poziomu +15, a począwszy od poziomu +10 trzeba do tego używać tych samych elementów, które próbujemy ulepszyć.

Osoby nie lubiące losowości „uda się, nie uda się”, skorzystać będą mogły z nowych rodzajów niezwykłe drogich do wytworzenia run: Peachy Enchantment oraz Epic Rune. Pierwsza gwarantuje podniesienie poziomu przedmiotu o +1, a druga ulepsza przedmiot od razu do +10.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to już jutro rusza sprzedaż limitowanych pakietów fundatora, które prócz wielu bonusów i artykułów kosmetycznych, oferować będą także dostęp do beta testów MapleStory 2.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułESO: Wycieczka do mózgu ślimaka
Następny artykułTwórcy No Man’s Sky podsumowują najważniejsze zmiany w grze