Na najbliższy czwartek (7 maja) zapowiedziano sporych rozmiarów aktualizację do Conan Exiles, która wprowadzi kolejne ulepszenia związane z niewolnikami i oswojonymi stworzeniami. W tym samym dniu zadebiutuje także nowe płatne DLC – Architects of Argos.

Pierwsza część zmian związanych z wyznawcami trafiła do gry w marcu, a najnowsza aktualizacja poszerza wachlarz możliwości oraz dodaje wiele funkcji, o które prosili użytkownicy. Jednymi z najważniejszych zmian jest możliwość jednoczesnego używania wierzchowca oraz niewolnika / stworzenia oraz ciągniecie podczas jazdy nieprzytomnego NPC.

Prócz tego dodana zostanie funkcja wydawania bezpośrednich rozkazów swoim wyznawcom, a także wybranie zasad zaangażowania oraz preferencji taktycznych, dzięki czemu będą oni mogli walczyć z dystansu lub w zwarciu, a także atakować wszystkich lub też przyjąć postawę defensywną.

Czytaj także: Nowe komendy niewolników

W planach developerów jest wprowadzenie zmian balansujących wyznawców w walkach PvP, przywrócenie avatarów, ulepszenie Oczyszczeń, a także naprawienie temperatur związanych z pancerzami i budynkami.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się niczego nowego na temat nowych dungeonów, czy też magii, a także planowanego na drugą połowę tego roku płatnego rozszerzenia, które ma dodać nową mapę.

Także w czwratek użytkownicy Conan Exiles będą mogli także zakupić nowe kosmetyczne DLC: Architekci Argos, które zainspirowane jest kulturą grecką i zostało stworzone aby współgrać z wydanym w 2018 roku DLC Klejnot Zachodu.

Czytaj także: DUNE z olbrzymim budżetem, Conan Exiles kurą znoszącą złote jaja

W skład DLC wchodzić będą elementy liczne konstrukcyjne budynków, wliczając w to pierwsze modularne kolumny, które można ze sobą łatwo połączyć. Prócz tego znajdą się w nim rzeźby, fontanny, półokrągłe rzeźbione sufity, dywany, banery, a także nowe bronie i pancerze oraz rynsztunki dla koni. Elementy te możecie podejrzeć na załączonym poniżej video (od 27 minuty).

Niestety, DLC Architekci Argos nie wchodzą w skład Przepustki Sezonowej na Rok II, która udostępniona została w zeszłym roku. Nadal nie wiadomo, kiedy Funcom opublikuje czwarte DLC wchodzące w skład tej przepustki: Tajemnice Acheronu.

Warto dodać, że 9 maja minie dwa lata od premiery Conan Exiles i fajnie widzieć, jak gra ta staje się z roku na rok popularniejsza.

Poprzedni artykułOsiris: New Dawn z beta testami, premiera już niedługo
Następny artykułPróbując przetrwać w Surviving the Aftermath
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Pieńkowski

Acz dodam krytycznie, że chyba twórcy chcą już zrobić kasę na wszystkim, za wszelką cenę, a „recenzenci”, jak ci z filmiku, nawet nie raczą tego zauważyć, tylko ochy i achy. A z tego o pamiętam, to fabuła Conana toczy się na dłuuugo przed Grekami. Za chwilę będziemy tu mieli także Cesarstwo Rzymskie, Wojny Napoleońskie, a potem III Rzeszę. Bo to tak fajnie, kolorowo wygląda. 😉

Zhar

Trzeci raz wracam do Conana i trzeci raz dochodzę do wniosku że po wbiciu 60 poziomu można dać sobie spokój z graniem. Zabij bossa, otwórz skrzynkę, wyjmij legendę, zabij bossa, otwórz skrzynkę, wyjmij legendę i tak do usranej śmierci.
Zamiast nowej mapy mogli by tę powiększyć bo jest w czym dłubać, mogli by dodać nowe „historie” bo z Conana jest tu tylko …. Conan i nazwy plemion.

Vanilia Soft

To prawda…Chyba jedyna rada na to zwiekszyc aspekt rywalizacjii Pvp w jakims wiekszym celu niz tylko zabije Cie ,,bo tak”….

Zhar

Z pvp jest taki problem, że poza łukami nie warto w nic inwestować. Zatrute strzały i przeciwnik jest w czarnej … xD

Vanilia Soft

No to ban na zatrute strzały

Ragi

Mod 3 rzesza hmmm co do nowych pancerzy to jestem pewny co by dali, ale ciekawe jak by miały wyglądać struktury do budowania? 😀 Możliwość budowy bunkra jak w zapowiedzianym dlc do fallouta? 😀