Coś dziwnego się dzieje z Fortnite: Ratowanie Świata. Widać to chociażby po braku informacji oraz przekazywaniu niepełnych informacji graczom tego trybu. Beż ostrzeżenia opóźniono zapowiadaną na dzisiaj aktualizację, która miała wprowadzić event Walentynkowy w tym trybie, a do tego nie poinformowano graczy o bardzo istotnej rzeczy.

Pamiętacie, gdy na początku lutego ekipa Fortnite: Ratowanie Świata zapowiedziała event Walentynkowy i kolejnych kilka aktualizacji? Pierwotnie, event ten miał zostać wprowadzony 8 lutego, ale z przyczyn technicznych postanowiono go opóźnić o tydzień. I o ile w RoadMap podanej przez Epic Games nadal widnieje data 14 luty, jako dzień wprowadzania aktualizacji, to niestety tak się nie stanie.

Kilka godzin temu, jeden z pracowników Epic Games, w odpowiedzi do pytania o konkretny czas wprowadzenia aktualizacji, poinformował graczy iż… została ona opóźniona.

Aktualizacja nie zostanie wprowadzona w dniu jutrzejszym. Poinformujemy Was o tym, kiedy zamierzamy ją wprowadzić.

Opóźnienia się zdarzają i wydaje mi się, że wielu graczy jest w  stanie je zaakceptować, jeśli ma to pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę. Jest tylko jedno „ale„: należy ich o tym poinformować.

Okazuje się jednak, że zgodnie z nowym planem, misje Walentynowe są częścią zapowiadanego eventu „Wiosno Przybywaj„, a to oznacza, iż jest wielce prawdopodobne, że trafia one do gry dopiero w przyszłym tygodniu. Oczywiście to tylko moje gdybanie, gdyż nie mamy żadnych oficjalnych informacji z tym związanych – przynajmniej na ten moment. Może nawet okazać się, że w ostatnim momencie twórcy zdecydują się wprowadzić Walentynkową aktualizację dzisiaj, bądź jutro. Zobaczymy. Na pewno Was o tym poinformuję.

A jak przy przekazywaniu informacji jesteśmy, to w temacie poświęconym opustoszałemu z lam i innych przedmiotów sklepowi sezonowemu, wyszło na jaw, że ekipa Epic Games nie poinformowała graczy także o czymś jeszcze. Pamiętacie, gdy w RoadMap dla trybu PvE zapowiedziano reset złota sezonowego?

Okazuje się, że twórcy zapomnieli poinformować graczy o planach związanych z wymianą złota sezonowego na bilety burzowe w przeliczniku 3:1 w momencie zakończenia sezonu, czyli wraz z aktualizacją 2.5.0. Wymiana ta dotyczyć będzie jedynie złota do wysokości 3.000 sztuk, a 1000 biletów burzowych zamienionych by zostało na Burzową Lamę.

Fortnite: Ratowanie Świata zmienia system eventów

Niw wiedząc o tych planach, wielu graczy wydało złoto sezonowe na nie do końca użyteczne przedmioty w sklepie sezonowym, bo przecież skąd mogli wiedzieć, że się ono nie zmarnuje?

Jak możecie zgadnąć, graczom Forttnite: Ratowanie Świata nie do końca podobają się ostatnie poczynania ekipy tego trybu. Wielu z nich czuje, że przy olbrzymim sukcesie trybu Battle Royale, studio Epic Games porzuciło nie tylko Paragon, ale i tryb PvE.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554