Wydarzenie Summerfall potrwa do piątku (28 września), więc niewiele czasu zostało by zalogować się do The Elder Scrolls Online i wziąć w nim udział. Nagrody, jakie za nie dostaniemy są naprawdę atrakcyjne.

Pisząc ten artykuł, licznik na oficjalnej stronie gry pokazuje magiczną liczbę 85%. Oznacza to, że już w tej chwili osoby posiadające ESO: Summerset, które zalogują się do gry przed 8 października, otrzymają w nagrodę peta kucyka oraz wierzchowca.

To jednak nie koniec, bo do zdobycia jest jedna nagroda: cudny pałacyk Grand Psijic Villa. Ten przedmiot otrzymamy jednak dopiero, gdy licznik pokaże 100%.

Oczywiście każdy posiadacz ESO: Summerset może wspomóc to wydarzenie, zdobywając specjalne osiągniecie otrzymywane za odwiedzenie dziesięciu najbardziej charakterystycznych lokacji położonych na wyspie. Jak widać po rosnącym z dnia na dzień liczniku, wiele osób już je zdobyło, ale to jeszcze nie koniec.

Aby Wam w tym pomóc, zamieszczam poniżej mapę oraz zdjęcia lokacji potrzebnych do zdobycia osiągnięcia. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Summerset, to może moje zdjęcia Was przekonają, iż jest to iście magiczne miejsce.

Dajcie znać, czy wzięliście udział w tym wydarzeniu i co sądzicie o lokacjach, które zaliczają się do osiągnięcia Summerset Pathfinder.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554