Wydarzenie Summerfall potrwa do piątku (28 września), więc niewiele czasu zostało by zalogować się do The Elder Scrolls Online i wziąć w nim udział. Nagrody, jakie za nie dostaniemy są naprawdę atrakcyjne.

Pisząc ten artykuł, licznik na oficjalnej stronie gry pokazuje magiczną liczbę 85%. Oznacza to, że już w tej chwili osoby posiadające ESO: Summerset, które zalogują się do gry przed 8 października, otrzymają w nagrodę peta kucyka oraz wierzchowca.

To jednak nie koniec, bo do zdobycia jest jedna nagroda: cudny pałacyk Grand Psijic Villa. Ten przedmiot otrzymamy jednak dopiero, gdy licznik pokaże 100%.

Oczywiście każdy posiadacz ESO: Summerset może wspomóc to wydarzenie, zdobywając specjalne osiągniecie otrzymywane za odwiedzenie dziesięciu najbardziej charakterystycznych lokacji położonych na wyspie. Jak widać po rosnącym z dnia na dzień liczniku, wiele osób już je zdobyło, ale to jeszcze nie koniec.

Aby Wam w tym pomóc, zamieszczam poniżej mapę oraz zdjęcia lokacji potrzebnych do zdobycia osiągnięcia. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Summerset, to może moje zdjęcia Was przekonają, iż jest to iście magiczne miejsce.

Dajcie znać, czy wzięliście udział w tym wydarzeniu i co sądzicie o lokacjach, które zaliczają się do osiągnięcia Summerset Pathfinder.

Poprzedni artykułEkipa ROKH zdradza ile zarobiła na sprzedaży tej gry
Następny artykułFortnite oficjalnie z cross-play na PS4, inne tytuły w przyszłości
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

comment image juz 92% wiec coraz blizej do tego domku. Fajny event mobilizujący przynajmniej do zwiedzania, choć mnie nie trzeba 😛

JXRaiv

Nawet zrobiłem wycieczkę: https://beth.games/2xUl56a
Z wszystkich tych miejsc najbardziej mi się chyba podoba „Garden of the Sacred Numbers” 🙂

Belgron

100%

PolicMajster

comment image

Łukasz Leśniewski

Hej, mogę pożyczyć screenshota na stronkę ESO? 😉

Aniol

oczywiscie